Trefne kółka

Tłumaczenie: Piotr Goldstein
Cykl: Nowe Przygody Trzech Detektywów (tom 1)
Wydawnictwo: Siedmioróg
kryminał
Pistacia

Czy znasz pasjonujące książki Alfreda Hitchcocka o przygodach Trzech Detektywów? Książki te tworzą najpopularniejszy amerykański cykl powieści dla młodych czytelnikó. Ich bohaterami są trzej detektywi-amatorzy: Jupiter, Pete i Bob, mieszkańcy kalifornijskiego miasteczka Rocky Beach.

PABLOPAN | 2012-05-04

Przygody Trzech Detektywów to bardzo dobra seria dla młodzieży.

Kasio | 2013-07-13
Na półkach: Przeczytane, Młodzieżowe

Dla młodzieży i dla młodzieży... Przepraszam bardzo, ale gdy miałam te swoje naście i pożerałam kolejne odcinki z tej serii musiałam bardzo uważnie ukrywać lekturę przed własnymi rodzicami, którzy wykorzystywali każdą przerwę, chwilę nieuwagi, by mi podkraść książkę.

Dobra fabuła, ciekawe postacie. Polecam także dorosłym.

Paulina | 2017-08-03
Przeczytana: 03 sierpnia 2017

Przygody trzech nastoletnich detektywów mieszkających w Kalifornii. Każda książka to osobna detektywistyczna zagadka. Każda jedna wciąga. Polecam.

Aurelia | 2012-11-13
Przeczytana: luty 2004

Książka idealna dla młodzieży

elendil | 2017-08-16
Przeczytana: 1999 rok

Ciekawa seria dla młodzieży. Czytałem te książki na przełomie 7/8 klasy,prawie 20 lat temu. Bibliotekarka dziwiła się, że wypożyczam tak dużo książek. Pytała czy na pewno czytam.:)

Seria opowiada o trzech młodych przyjaciela, którzy starają się być dedektywami. Każdy z nich jest różny i ma inne podejście do tego "fachu". Dzielnych tropocieli wspiera stary przyjaciel pan Alfred Hitchcock. :)

ViVi | 2018-06-28
Przeczytana: 2002 rok