Obóz koszmarów. Duch z sąsiedztwa

Tłumaczenie: Marcin Stopa
Cykl: Gęsia skórka (tom 9-10)
Wydawnictwo: Świat Książki
Welcome to Camp Nightmare. The Ghost Next Door.
dreszczyk
Katerina

2 opowiadania (z cyklu "Gęsia Skórka") z dreszczykiem dla młodzieży. "Obóz koszmarów": "Kierowca bez słowa wystawił wszystkie nasze bagaże. Wskoczył do autobusu (...)i ruszył z rykiem silnika. - O...odjechał. Zostawił nas na tym pustkowiu i odjechał sobie. Patrzyliśmy za nim zaskoczeni. A po chwili usłyszeliśmy mrożące krew w żyłach wycie." "Duch z sąsiedztwa": "Danny stał nad nią z...

2 opowiadania (z cyklu "Gęsia Skórka") z dreszczykiem dla młodzieży.
"Obóz koszmarów":
- O...odjechał. Zostawił nas na tym pustkowiu i odjechał sobie.

"Duch z sąsiedztwa":
"Danny stał nad nią z wyciągniętą ręką.
-List. Daj mi go Hannah - poprosił cicho.
-Ale dlaczego? To mój list. Czemu nie mogę go wysłać do przyjaciółki? - spytała słabym głosem.
-Ponieważ poznałaś prawdę. A ja nie mogę pozwolić, żebyś się nią z kimkolwiek podzieliła."

Magdalena | 2015-06-28
Przeczytana: 28 czerwca 2015

Obóz koszmarów. Wakacyjny obóz? Tylko uważaj, czy na pewno to zwykły obóz, a nie sprawdzian Twych umiejętności przez ściśle tajną agencje z innej planety :D.
Duch z sąsiedztwa. Twoim sąsiadem przypadkiem nie jest duch? A, nie. To ja nim jestem. He, he.
Obie historie świetne. Obie oglądałam kiedyś, ale książka dużo, dużo lepsza. Pozwala się lepiej skoncentrować i wkręcić w klimat.
Polecam gorąco!

ZARAZA | 2012-04-10
Przeczytana: 2009 rok

Moja ulubiona książka z serii "Gęsia skórka" :) Dla relaksu polecam :)

KaMiLa | 2014-08-26

Może kiedyś, kilka lat temu, ta książka bardzo by mi się spodobała i może nawet wystraszyła. Teraz jednak nie robi żadnego wrażenia, na pewno nie straszy.

LOVE-KAR | 2015-02-03

Bardzo lubię historie z "Gęsiej skórki". Czytałam oczywiście, kiedy miałam jakieś 12-13 lat. I czytałam wielokrotnie. Wywoływały u mnie dreszcze. Polecam młodszym czytelnikom, nie będą zwiedzeni.

castagna | 2016-06-04
Na półkach: 2016, Przeczytane
Przeczytana: 03 czerwca 2016

te dwa opowiadania świetnie trzymają poziom, szkoda, że Świat Książki zaprzestał wydawania tego cyklu, bo jest jeszcze tyle fantastycznych opowiadań z dreszczykiem dla młodzieży ;)

aż nie chce mi się rozstawać z tymi książkami... powspominałam sobie i obudziłam w sobie dziecko, naprawdę fantastyczna sprawa!

"Kłamiesz! i siekiera przesunęła się w dół" - tak straszyliśmy się na wzajem z rodzeństwem po przeczytaniu tej książki. Może nie jest to jakieś wybitne dzieło, ale na prawdę można się bać... zwłaszcza jeśli jest się jeszcze dzieckiem.

asiam146 | 2013-09-02

Byłą to moja pierwsza książka "z dreszczykiem" jaką przeczytałam w wieku 12 lat i rozpoczęła moją pasję do horrorów i kryminałów. Bardzo lekko i szybko się czyta książki z serii "Gęsia skórka". Polecam gorąco.

Natalia | 2012-04-28

Kiedy byłam młodsza uwielbiałam ten serial! :-) Strasznie się go bałam :) Dopiero kiedy byłam starsza, sięgnęłam po książki ponieważ Gęsią Skórkę ściągnęli z anteny a ja zatęskniłam za tymi historiami :)

ness96 | 2011-06-13

Zajebista książka . polecam .

Westalka | 2011-10-09

Pamiętam jak mając lat naście zaczytywałam się serią "Gęsia Skórka", bardzo dobrze ją wspominam :)