Gdzie budzi się życie. Rozmowy o rodzinie

Tłumaczenie: Zespół
Wydawnictwo: Wydawnictwo Sióstr Loretanek
Dove la vita si accende
83-905853-3-2
religia
Snoopy

Trzeba dać rodzinie mocne oparcie, pomoc, która pochodzi z Wysoka - mocną duchowość. Potrzebna jej jest duchowość wspólnotowa. Duchowość ta podkreśla, że do Boga idzie się z bratem, że stajemy się świętymi razem". Rozmowy o rodzinie, które tworzą tę książkę, mają swoje źródło w niektórych spośród wielu pytań na ten temat postawionych Chiarze Lubich. Poruszone tu aspekty dotyczą narzeczeństwa, małżeństwa, małżonków, kontaktów w rodzinie i pomiędzy rodzinami, osób starszych, dzieci, pokonywania trudności, przeżywania cierpienia. Dotyczą miłości.

Snoopy | 2010-06-17
Maciej Soluch | 2012-05-30