Duchowość jedności nową drogą

Tłumaczenie: Zespół redakcyjny Fundacji Mariapoli
Wydawnictwo: Fundacja Mariapoli
Una via nuova: La spiritualita dell'unita
83-905853-9-1
religia
Snoopy

Źródłem tego krótkiego zarysu duchowości jedności są przejrzyste i pełne treści wypowiedzi Chiary Lubich do członków Ruchu Focolari. Autorka prezentuje w nich nowość drogi wspólnotowej, podarowanej jej przez Ducha Świętego. Jest to znak "zmiany paradygmatu w historii duchowości chrześcijańskiej". Uderzające jest współbrzmienie przesłania tej książki z oczekiwaniami Soboru Trydenckiego II i z życzeniem Jana Pawła II, wyrażonym na początku Trzeciego Tysiąclecia: "Czynić Kościół domem i szkołą komunii".

Snoopy | 2010-06-17
msfewa | 2013-12-07