Każda chwila jest darem

Ogni momento e un dono
83-905853-8-3
religia
Snoopy

Chwila obecna jest kluczowym pojęciem życia duchowego czy to w chrześcijaństwie, czy w innych wielkich religiach. Może dlatego, że wobec nieustannego przepływu czasu odkryto ją jako tamę, chwilę zatrzymania, pomoc. nie ma nikogo, kto poznawszy duchowość Chiary nie doznałby wielkiej pomocy dzięki życiu chwilą obecną według jej podejścia i wskazówek. Istnieje więc zdecydowana potrzeba zebrania jej rozważań i wskazówek w podręcznym tomiku użytecznym dla tych, którzy, borykają się z trudnościami i niepokojami życia, odczuwają w jakiś sposób potrzebę zatrzymania czasu, w rodzaju egzystencjalnego time-out, dla odnalezienia siebie i swego planu życia.

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Magdalena Kowalik | 2015-03-08