Dom bez klucza

Wydawnictwo: LTW
The House Without a Key
978-83-7565-086-0
dona

Główną rolę w tej książce zdaje się grać ród Winterslipów - ostoja bostońskiego nowoangielskiego konserwatyzmu. Jednak nie wszyscy Winterslipowie są tacy - w niektórych buzuje gorąca, cygańska krew. Takim niepokornym Winterslipem jest niewątpliwie mieszkający na Hawajach Dan. Kiedy zostaje odnaleziony martwy, na jaw wychodzą mroczne tajemnice z jego przeszłości. Czy John Quincy, "purytanin najczystszej wody". rozwiąże zagadkę morderstwa krewnego? Czy jego współpraca z detektywem Chanem zaowocuje sukcesem?

Edgware | 2015-09-08
Przeczytana: 26 kwietnia 2016