Balsam dla duszy - książka kucharska

Tłumaczenie: Marcjanna Żuk
Seria: Balsam dla duszy
Wydawnictwo: Rebis
Chicken soup for the soul cookbook
837120423X
poradniki
Ag2S

Kuchnia jest sercem domu. Tak wielką część życia spędzamy wokół rodzinnego stołu. Przy nim snujemy opowieści, przekazujemy tradycje, opłakujemy straty, dyskutujemy, świętujemy. Podczas przygotowywania i spożywania posiłków tworzymy wspomnienia, które pozostają z nami przez całe życie. Balsam dla duszy - książka kucharska to zbiór ciepłych opowieści okraszonych wyjątkowymi przepisami kulinarnymi, napisanych po to, aby ubarwić i ubogacić nasze życie rodzinne, a każdy szary dzień zamienić w święto. Cudowna książka, która ogrzeje twoje serce i nakarmi duszę.
Regis Philbin

mariola | 2016-10-24