Wyszła z domu...

Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller

Życie piętnastoletniej Katie nie może już być cięższe. Nagła śmierć ojca wszystkim trojgu w ich domu dopiekła. Choć młodszy brat Tom chyba mniej rozumie, a w dodatku jest chory na autyzm...

Hooligan-Hernandez | 2013-07-24
Na półkach: 2013, Przeczytane, Ulubione
Przeczytana: 24 lipca 2013

Świetna książka ! Trzyma w napięciu, czułam się jak bym to ja była tą Katie i to wszystko przeżywała. Przeczytałam w ten sam dzień w którym ją wypożyczyłam. Uwielbiam ją choć w ogóle nie czytam książek tego gatunku.

| 2010-11-01
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 01 listopada 2010

Zapowiadała się na książkę dla nastolatek określaną jako "jedną z wielu". Okazała się niepowtarzalna i naprawdę rewelacyjna. Autorka ukazuje do czego może doprowadzić bezgraniczne zaufanie i chęć zemsty. W pewnych momentach bałam się o życie, jakbym to ja była główną bohaterką.

Julia | 2013-08-28
Przeczytana: 28 sierpnia 2013

Rewelacyjna książka!,dawno takiej nie czytałam.Cały czas trzyma w napięciu.Czyta się ją jednym tchem.Opisane są tutaj również zachowania dziecka z autyzmem.Myślę że dzięki książce ''Wyszła z domu'' sięgnę po inne książki tej autorki.Polecam!!!

Zuuzax | 2014-08-04
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki
Przeczytana: 14 lipca 2014

Praktycznie wciśnięta w rękę przez przyjaciółkę, całkiem dobra. Nie lubię krótkich książek, bo zanim się w nie wczujesz, od razu się kończą. Nie powiem, że żałuję przeczytania jej. Jednak nie wniosła do mojego życia niczego nadzwyczajnego. I kiedy nawet wciągnęła mnie w pewnym momencie akcja to popsuła ten efekt końcówka, którą się zawiodłam. Czuję się jakby ta książka nie była skończona (choć oczywiście wiem, że jest).

Alexis | 2010-12-16
Przeczytana: luty 2010

Świetna książka, taka z napięciem.
Pokazane są też w niej zachowania autystycznego dziecka.

janexirwin | 2016-03-19
Przeczytana: 05 marca 2016

Biorąc ją z półki w bibliotece nie spodziewałam się takiej historii. Znalazłam tę książkę przypadkowo, spodobał mi się opis, więc decyzja o wypożyczeniu wyszła sama z siebie.
Nie żałuję.
Historia opisana w tej książce poruszyła jakąś cząstkę mnie. Nie mogłam się oderwać, a gdy już musiałam, to myślałam o powieści dość dużo. Oczywiście domyśliłam się zakończenia - bo jakżeby inaczej - ale i tak mnie to zdziwiło. W końcu taka historia mogłaby być - na pewno jest - prawdziwa. Jesli nie konkretnie ta opisana miała miejsce, to gdzieś w świecie działa - bądź dzieje - się tak samo. To jest przykre, ale jako jednostka nie mogę nic zrobić.
Polecam tę lekturę wszystkim, niezależnie od wieku i płci.

kocia_mama | 2014-07-12

Książka bardzo ciekawa. Szybko się ją czyta. Główną bohaterkę polubiłam już na samym początku książki. Sytuacje które są opisane w "Wyszła z domu..." są bardzo realistyczne. Polecam.

słoneczko | 2016-01-06
Przeczytana: grudzień 2013

Kiedy w Twoim życiu brakuje miłości, tej domowej, matczynej, zaczynasz szukać jej w innych niekoniecznie dobrych dla ciebie ludziach, bądź miejscach.
Katie jest właśnie w takiej sytuacji i oparcie znajduje w swym chłopaku. Ufa mu bezgranicznie i nie chce słyszeć o tym, że chłopak nie do końca musi, być taki za jakiego go uważa. Dla niej jest po prostu ideałem. Za namową Joego ucieka z domu i wyrusza w nieznane.
Historia z morałem, bo nie wszystko zawsze jest takim jakim się wydaje. Tak jak jabłko idealne na wierzchu może być robaczywe. Uważam, że książka skłania do refleksji i jest idealną lekturą dla młodzieży, która nie widzi ile zła ją otacza.

Platine | 2013-02-24

Ta książka zaciekawiła mnie. Może nie zachwyciła, w końcu to nie ta półka. Jednak, przeczytawszy ją, nie żałowałam, a to najważniejsze. Naprawdę mi się podobała. Nawet, jak na książkę o tematyce typowo "nastoletniej". Może związki, problemy i uczucia to nie moja branża, jednak otoczka, którą wytworzyła autorka i ładne opakowanie kupiło mnie.

Pełna recenzja na [ante-somno.blogspot.com]

Anima | 2015-05-27

W tej książce nie podoba mi się wszystko, począwszy od okładki.
Po prostu - przedstawione skrajności, mocna przesada. Ciąg zdarzeń niesmacznie nieprawdopodobny.
Lubię książki przygodowo-detektywistyczne, ale ta... jestem na nie.