Kalendarium historii Polski

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
historyczna

Cała historia Polski w jednej książka Doskonała pomoc w przygotowaniu do matury, egzaminów, konkursów historycznych i sprawdzianów. Układ graficzny oraz specjalne wyszczególnienie najważniejszych dat, postaci i zjawisk sprawiają, że jest to także idealna książka do szybkich powtórek materiału. Autorami Kalendarium są cenieni pracownicy naukowi z Instytutu Historii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Za selekcję najważniejszy informacji odpowiadali praktycy nauczyciele historii.

pipi_1990 | 2011-11-15
Przeczytana: 2009 rok