Dom Światów

Wydawnictwo: Alfa - Wero
The House between the Worlds
83-7001-897-1
Nissaya

Parapsycholog Cameron Fenton pracuje w Instytucie Uniwersytetu Berkeley, zajmującym się badaniem zjawisk związanych z percepcją pozazmysłową. W porozumieniu ze swoim mentorem, profesorem Garnockiem, zgadza się wypróbować na sobie nowy środek zwiększającym postrzeganie pozazmysłowe. Efekty przechodzą jego najśmielsze oczekiwania. Przenosi się do krainy fantasy zamieszkanej przez elfy, wróżki, żelazory… Na skutek wielu zaskakujących zdarzeń obydwa światy, realny i fantastyczny zaczynają się wzajemnie przenikać.
Legenda twórczości fantasy, Marion Zimmer , jak zwykle w znakomitej formie.

Wiosna | 2016-05-22
Przeczytana: 22 maja 2016