Wamp

Wydawnictwo: KS
5 (7 ocen i 4 opinie) Zobacz oceny
83-85256-32-6
Dzieckokwiatu

"Czuj jej oddech, czuł jej włosy. Ogarnęło gwałtowne podniecenie; pragnął jej, wiedział, że jeżeli jej nie posiądzie trawić go będzie gorączka. Miał świadomości, że poczuła już mocny napór jego członka. Dość brutalny płciowy atak sprawił mu tak wielką przyjemność, że nie był wstanie odmówić sobie, tego chociaż wiedział, że ryzykuje. Ale udawał, że nic się nie stało, że jest to normalny dotyk ciała kontaktującego się z nią w tangu, które z natury swej usprawiedliwia zbliżenie" - Książka o niesamowitej kobiecie wplątanej w intrygi, pół kryminał pół ostrzejszy romans.

/polski autor, wydawał pod pseudonimem/

Dzieckokwiatu | 2010-05-19
Przeczytana: 19 maja 1999

Czas akcji osadzony w latach trzydziestych. Książka ma swój niezrozumiały klimat, mimo że chwilami opisy są męskie, brutalne, ohydne. Dobrze stworzony kryminał z odrobiną pikanterii. Chwilami opisy wydają się głupawe i to może odstraszyć.

sav | 2010-06-14

Ciężko się czytało, opisy miejscami komiczne i odstraszające, jakby autor próbował działać słowem zamiast po prostu opisywać, ale nie do końca mu to wyszło.

ACu | 2014-07-23

Tragiczna. Połączenie kiepskiego romansu z jeszcze gorszym kryminałem.

mila1982 | 2013-09-25

naprawdę niezła, chociaż wolałabym żeby fabuła była lepeij skonstruowana. za duzo uwagi autor poświecił na opisu seksu- za mało na dokładniejsze opowiedzenie reszty. Chociaz Gołomont to mój męski ideał.

Monesca | 2014-04-20
Przeczytana: 17 kwietnia 2014