Uroczy kochanek

Tłumaczenie: Anna Hebanowa
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Dla Każdej Kobiety...". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Lucky
A Wicked Gentleman
miłość, uczucia

Łącząc swe skromne zasoby majątkowe, lady Kornelia Dagenham, jej szwagierka Aurelia i ich przyjaciółka Liwia Lacey przybywają do londyńskiego Cavendish Square, by spędzić miesiąc w rezydencji, którą Liwia właśnie odziedziczyła w spadku. Dlaczego, ktokolwiek mógłby żywić gorące zainteresowanie kupnem zaniedbanej posiadłości - w szczególności zaś wicehrabia Bonham, który może pozwolić sobie na zakup najwspanialszych rezydencji w Londynie - staje się dla Kornelii zagadką. Jednak urok wicehrabiego jest zniewalający, i Kornelia czuje jak jej opór względem tajemniczego nieznajomego rozpływa się... a świetlista chmura namiętności mąci trzeźwe spojrzenie. Ich romans powoli staje się zagrożeniem dla Kornelii i jej przyjaciółek, gdy Harry Bonham postanawia wciągnąć kobiety w lśniący wir życia wyższych sfer. Prowadzący podwójne życie Harry jest człowiekiem znającym wiele tajemnic. Czy Kornelia jest obiektem jego prawdziwego pożądania, czy też coś ukrytego w domu przy Cavendish Square?

GuillaumeFrancois | 2016-04-10
Lewik | 2016-01-17