Wojna w powietrzu

Wydawnictwo: Artifact Designs
War in the Air
83-85852-29-8
dona

Pasjonujący zapis bitew powietrznych XX wieku – od I wojny światowej po Wietnam. O swoich przeżyciach w czasie walk, o zwycięstwach i klęskach opowiadają m.in. Amerykanie, Brytyjczycy, Niemcy, Japończycy, wśród nich najsłynniejsze postacie z historii lotnictwa. Autor antologii, wielokrotnie odznaczany pilot Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych, dziś jest jednym z najbardziej znanych amerykańskich autorów książek o tematyce lotniczej. Jego sześć powieści znalazło się na liście bestsellerów „New York Timesa”.

Maciek1988 | 2016-04-02
Przeczytana: 03 września 2016