Czas prawdziwej miłości

Wydawnictwo: ON
978-83-902868-3-9

On.. facet po przejściach, doświadczony, starszy, żonaty.. Ta pierwsza Ona ma 17 lat - przewraca jego dotychczasowy świat ,,do góry nogami”Czy możliwy jest taki związek?..aby żył pełnią życia?czy to przypadek czy właśnie miłość? Ta druga Ona zmieni diametralnie jego wyobrażenie o życiu, śmierci i miłości - przypadkowy chat –wszystko staje się nowe…ale natchnione powiewem śmierci .Być może jego dotychczasowa filozofia życia legnie w gruzach…To wszystko? Zbyt łatwo by to wyglądało, jest ta trzecia ..- mężatka – jego prawdziwa obsesja miłości i jego krawędź ku upadkowi…cienka linia życia i śmierci. Alkohol, Pub, miłość, seks…zbyt łatwo by uwierzyć, że w cierpieniu są dla nich proste rozwiązania..

Powieść o obsesji, filozofii życia – psychologiczne studium zagubienia się i pokonywania dróg bez odwrotu .

Tajemnica | 2010-10-01
Przeczytana: 01 października 2010

Mimo najszczerszych chęci nie mogę przebrnąć, no po prostu kicz. Bardzo mi przykro, ale kurde nie da się tego czytać, tak słodkie, że aż mdłe a przy tym wszystkich męczące i nudne. Odkładam z wielkim żalem .... ponad moje siły. Może kiedyś ....

Doti | 2011-02-19

Książki nie da się przeczytać jest nudna, po za tym pisana bez składu i ładu, bezsensowne "wywody literackie" które powodują ze czytanie kolejnych stron jest męką. skończyłam na 57 str. i koniec nie dam rady więcej

Ania | 2010-12-14
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 13 grudnia 2010

pomimo banalności, książka dobra. prawdziwa. jestem tylko ciekawa czy to osobiste przezycia autora czy historia wymyślona.

Karolina Szczepańska | 2016-06-11
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane