Zatoka Cykuty

Tłumaczenie: Zuzanna Maj
Wydawnictwo: Ex Libris
HEMLOCK BAY
dona

Agent FBI, Dillon Savich, zajmuje się sprawą dwóch nastolatków, porwanych przez szalonych morderców, kiedy jego osobiste życie nagle się kompikuje. Młodsza siostra Savicha, Lily, rozbiła samochód o drzewo w kalifornijskim mieście Hemlock Bay. Czyżby to była powtórna próba samobójstwa, podjęta po śmierci córeczki? Savich, jego żona i partnerka z FBI, Lacey Sherlock, wpadają na trop spisku, a kluczem do tej sprawy są obrazy, które Lily dostała od babki - malarki. Prace Sarah Elliott są warte miliony dolarów. Lily i ekspert od handludziełami sztuki, Simon Russo, znajdują się w centrum zagrożenia, zataczającego coraz szersze kręgi.

gosiurka | 2014-06-24
Przeczytana: 24 czerwca 2014

Książka,rzeczywiście lekko przewidywalna, ale szybko się czyta, nie należy do najlepszych z tej serii, ale ma swoje momenty np. co to są ghule? ;)

jagayo | 2012-07-23

Książka napisana w stylu ,,Pętli" E. Spindler. Wciągająca choć lekko przewidywalna..

SzukamyRomansów | 2017-03-24
asia_dg | 2017-02-23