Ally radzi dziewczynom. Nowa w klasie

Okładka książki Ally radzi dziewczynom. Nowa w klasie Meg Cabot
Okładka książki Ally radzi dziewczynom. Nowa w klasie
Meg Cabot Wydawnictwo: Amber Cykl: Ally radzi dziewczynom (tom 2) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Ally radzi dziewczynom (tom 2)
New girl
Amber
2008-01-01
2008-01-01
9788324131983
Agnieszka Różańska
szkoła

Główna bohaterka-dziewięcioletnia dziewczynka- odpada w finale szkolnego konkursu ortograficznego przy słowie „lekarz” , ale zna takie słowo jak „monogamiczny” - wie co znaczy to słowo i potrafi bez problemu podać przykład. Oook...
Jestem zdecydowanie za stara dla serii „Ally Radzi Dziewczynom”, która jest skierowana do najmłodszych miłośniczek „Pamiętnika księżniczki”, ale i tak bardzo lubię styl Cabot, a sama seria jest bardzo sympatyczna i całkiem zabawna. Czytając o Allie i jej przyjaciółkach, przypomniały mi się czasy zabaw z moimi własnymi przyjaciółkami w superszpiegów i gra w gumę na przerwach. Gra w gumę - ta zabawa przeszła już chyba prehistorii. No bo naprawdę wątpię żeby dzieci jeszcze grały w gumę na przerwach.

Książka jest zdecydowanie dla młodszych osób. Kogoś w wieku Ally. Opowiada o dziewczynce która tworzy listę zasad których powinno się trzymać w óżnych sytuacjach

Przygody głównej bohaterki jako tako mnie wciągająca, bo już jestem zwyczajnie za stara. Ale czytam mojej młodszej siostrze i ona jest zachwycona :)

jest bardzo ciekawa

jest bardzo ciekawa