Ally radzi dziewczynom. Nowa w klasie

Tłumaczenie: Agnieszka Różańska
Cykl: Ally radzi dziewczynom (tom 2)
Wydawnictwo: Amber
New girl
9788324131983
szkoła
angiem

Pierwszego dnia w nowej szkole musisz ubrać się w coś fajnego, żeby wszyscy pomyśleli, że jesteś fajna.

Nic w tym złego, że mama i tata odprowadzą cię pierwszego dnia do szkoły. Oprócz tego, że wszystko w tym jest złe.

Kiedy ktoś jest dla ciebie wredny, zwłaszcza pierwszego dnia w nowej szkole, broń się!

Paris | 2014-10-13

Przygody głównej bohaterki jako tako mnie wciągająca, bo już jestem zwyczajnie za stara. Ale czytam mojej młodszej siostrze i ona jest zachwycona :)

isobel | 2015-09-16
Przeczytana: 10 września 2015

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Główna bohaterka-dziewięcioletnia dziewczynka- odpada w finale szkolnego konkursu ortograficznego przy słowie „lekarz” , ale zna takie słowo jak „monogamiczny” - wie co znaczy to słowo i potrafi bez problemu podać przykład. Oook...
Jestem zdecydowanie za stara dla serii „Ally Radzi Dziewczynom”, która jest skierowana do najmłodszych miłośniczek „Pamiętnika księżniczki”, ale i tak bardzo lubię styl Cabot, a sama seria jest bardzo sympatyczna i całkiem zabawna. Czytając o Allie i jej przyjaciółkach, przypomniały mi się czasy zabaw z moimi własnymi przyjaciółkami w superszpiegów i gra w gumę na przerwach. Gra w gumę - ta zabawa przeszła już chyba prehistorii. No bo naprawdę wątpię żeby dzieci jeszcze grały w gumę na przerwach.

Zakapturzona | 2016-07-12

Gdy to czytałam, miałam wrażenie, że dziewięcioletnia bohaterka jest mądrzejsza ode mnie ;).

Aisog | 2010-12-20
Przeczytana: 2010 rok

Książka jest zdecydowanie dla młodszych osób. Kogoś w wieku Ally. Opowiada o dziewczynce która tworzy listę zasad których powinno się trzymać w óżnych sytuacjach

wiktoria | 2016-12-13
Przeczytana: grudzień 2016