Miłość koloru blond

Okładka książki Miłość koloru blond Hortense Ullrich
Okładka książki Miłość koloru blond
Hortense Ullrich Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Cykl: Jojo (tom 4) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Jojo (tom 4)
Liebe macht blond
Wydawnictwo Dolnośląskie
2004-01-01
2004-01-01
Anna Maria Adamczyk
Jojo Eberhard

Kiedyś podobała mi się bardziej, ale miałam wtedy jakieś 10 lat ;))) Pisane naprawdę w stylu małej dziewczynki; ja w podobny sposób pisałam pamiętniki. Jednak chyba nie polecam, ździebko głupawe. Ale Flippi i Sven są świetni, nadawaliby się do książek dla młodzieży i dorosłych.

Seria książek Hortense Ullrich opowiadająca o miłosnych i zabawnych przygodach Jojo. Książki te czytałam kilka lat temu. Dzięki nim zawsze poprawiałam sobie humor. Nie wiem jak oceniłabym je dzisiaj, jako starsza i bardziej dojrzała osoba niż wtedy. Pewnie uznałabym ją za zbyt dziecinną. Mimo to, dla młodych nastolatek które chcą poczytać zabawną opowieść o miłości to zachęcam:)

Kolejna część przygód Jojo!!!!!!!!!! ;)Bardzo ekscytująca!!!!!!!!!;) Polecam!!!!!!!! Idealna na poprawę humoru zwłaszcza po stresującym dniu w szkole!!! :)

OMG! Ten Eberhard jest jakiś walnięty. I chamski. Na jego miejscu miałabym zmarnowane życie.

baaardzo sympatyczna seria dla nastolatek! z przymrużeniem oka o pierwszych miłościach, przyjaźniach i problemach z rodzeństwem.

Moim znaniem ta książka była bardzo ciekawa.

Moim znaniem ta książka była bardzo ciekawa.

Uwielbiam książki pani Ullrich

Uwielbiam książki pani Ullrich

Ksiązki Hortense Ullrich są zabawne i wciągające. Opowiadają o nastolatce Jojo, która ma problemy z miłosćią oraz ze swoją młodszą siostrą :) Pewnego dnia spotyka chłopaka, dla którego jest w stanie zmienić kolor włosów. Później spotyka dziewczyny, których pary bardzo przypominają miłość Jojo. Okazuje się, że chłopak nastolatki skrywa sekret...

Książka bardzo fajna . Wydaje mi się że szybko ją sie czyta ponieważ chcemy sie dowiedzieć co jest dalej z tym ,, Eberchardem '' . Podobała mi sie zemsta trzech platynowych blondynek z pomocą ośmioletniej Fillipi . ;)

• Dzieciństwo
  • Dla dzieci i młodzieży
  • Z dzieciństwa
  • Młodzieżowe
  • Z dzieciństwa i młodzieżowe

Dodaj cytat z książki Miłość koloru blond