Miłość koloru blond

Liebe macht blond
83-7384-139-3
Jojo, Eberhard
Enyo

Jojo jest znów zakochana. Tym razem obiektem jej westchnień staje się spotkany przypadkowo na ulicy niesamowicie przystojny chłopak z pudlem na smyczy. By go oczarować, gotowa jest do poświęceń. On lubi blondynki, Jojo zmienia więc kolor włosów. On ciągle nie ma czasu, wieć w ramach przyjacielskiej przysługi Jojo zaczyna systematycznie wyprowadzać na spacer jego psa. Nie przeszkadza jej nawet niezbyt ładne imię wybranka - Eberhard. Powoli zaczyna jednak przeczuwać coś złego...

yootsuu | 2013-09-20
Przeczytana: 2005 rok

baaardzo sympatyczna seria dla nastolatek! z przymrużeniem oka o pierwszych miłościach, przyjaźniach i problemach z rodzeństwem.

Katherine | 2015-08-08
Na półkach: Dzieciństwo, Przeczytane

Seria książek Hortense Ullrich opowiadająca o miłosnych i zabawnych przygodach Jojo. Książki te czytałam kilka lat temu. Dzięki nim zawsze poprawiałam sobie humor. Nie wiem jak oceniłabym je dzisiaj, jako starsza i bardziej dojrzała osoba niż wtedy. Pewnie uznałabym ją za zbyt dziecinną. Mimo to, dla młodych nastolatek które chcą poczytać zabawną opowieść o miłości to zachęcam:)

fuzja | 2016-07-27

Kiedyś podobała mi się bardziej, ale miałam wtedy jakieś 10 lat ;))) Pisane naprawdę w stylu małej dziewczynki; ja w podobny sposób pisałam pamiętniki. Jednak chyba nie polecam, ździebko głupawe. Ale Flippi i Sven są świetni, nadawaliby się do książek dla młodzieży i dorosłych.

koniaralisa13 | 2015-05-11
Przeczytana: 11 maja 2015

Kolejna część przygód Jojo!!!!!!!!!! ;)Bardzo ekscytująca!!!!!!!!!;) Polecam!!!!!!!! Idealna na poprawę humoru zwłaszcza po stresującym dniu w szkole!!! :)

Książkoholiczka | 2012-09-26

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Ksiązki Hortense Ullrich są zabawne i wciągające. Opowiadają o nastolatce Jojo, która ma problemy z miłosćią oraz ze swoją młodszą siostrą :) Pewnego dnia spotyka chłopaka, dla którego jest w stanie zmienić kolor włosów. Później spotyka dziewczyny, których pary bardzo przypominają miłość Jojo. Okazuje się, że chłopak nastolatki skrywa sekret...

Scratched | 2011-06-26

Książka od pierwszej do ostatniej strony trzyma w niepewności, mimo że nie należy do fantastyki czy horroru. Autorka przedstawia w dosyć śmieszny sposób nastoletnią miłość. Uważam tę książkę za jedną z najlepszych opowieści, dotyczących problemów w dorastaniu.

Nikola | 2012-08-06

Książka bardzo fajna . Wydaje mi się że szybko ją sie czyta ponieważ chcemy sie dowiedzieć co jest dalej z tym ,, Eberchardem '' . Podobała mi sie zemsta trzech platynowych blondynek z pomocą ośmioletniej Fillipi . ;)

Blue15 | 2013-09-25

OMG! Ten Eberhard jest jakiś walnięty. I chamski. Na jego miejscu miałabym zmarnowane życie.

Ola | 2013-07-15

Moim znaniem ta książka była bardzo ciekawa.

nienia | 2013-02-07

Uwielbiam książki pani Ullrich