Jak rozkochać w sobie każdego chłopaka

Cykl: Zwierzenia Georgii Nicolson (tom 5)
Wydawnictwo: Egmont Polska
Away laughing on a fast camel
Nyx

Georgia Nicolson ma już 16 lat. Jej przyjaciel Robbie wyjechał do Nowej Zelandii i kontakty między nimi się rozluźniły. Georgia czuje się osamotniona, więc postanawia złapać w sidła nowego chłopaka. Korzystając z poradnika swojej mamy "Jak rozkochać w sobie każdego faceta", wypróbowywuje na chłopcach typowo kobiece sztuczki: powłóczyste spojrzenia, kołysanie biodrami itd. Jednak jej...

Korzystając z poradnika swojej mamy "Jak rozkochać w sobie każdego faceta", wypróbowywuje na chłopcach typowo kobiece sztuczki: powłóczyste spojrzenia, kołysanie biodrami itd. Jednak jej największą bronią są sztuczne rzęsy.

Ten ostatni sposób zawodzi, kiedy na dyskotece sztuczne rzęsy sklejają się jej z dolnymi - i to w najmniej oczekiwanym momencie...

źródło opisu: [Egmont, 2005]

| 2012-05-06
Przeczytana: 24 lutego 2010

Spokojnie, nie macie przed sobą recenzji żadnego poradnika dla zdesperowanych singielek. To tytuł jednej z części serii Zwierzenia Georgii Nicolson.

Tym razem Georgia ze stanu wielkiej radości wpada w rozpacz, po tym jak jej chłopak Robbie wyjeżdża do Nowej Zelandii (przez bohaterkę zwanej Krainą Kangurów). Związek na odległość zazwyczaj się rozpada - tak też się dzieje w przypadku tej pary. Georgia postanawia poflirtować z innymi chłopakami, a pomóc mają jej w tym porady z - no tak, to już akurat jest poradnik - książki Jak rozkochać w sobie każdego faceta. Wypróbowuje kolejne sposoby aż do chwili, w której w najmniej oczekiwanym momencie przydarza się jej mały urodowy wypadek.

~~Czytaj całość - http://wdomowejbiblioteczce.blogspot.com/2012/05/louise-rennison-jak-rozkochac-w-sobie.html

ania ur | 2011-01-15
Przeczytana: 14 stycznia 2011

Prześmieszna książka;D Na deszczowe dni, do poczytania na spokojnie. Doskonale odzwierciedla zachowania i myśli nastolatków. Warto przeczytać, choć by, żeby się trochę pośmiać ;P

Andżelika Rosenberger | 2014-07-08
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 08 lipca 2014

Natalia | 2015-02-14
Przeczytana: 2008 rok

Kolejna książka z nastoletniej młodości! Świetna, porównywalna do "Pamiętnika księżniczki", tylko że lepsza i śmieszniejsza!

eWa_A | 2011-01-15

faaaajne

maryna902245 | 2015-05-28
Przeczytana: 04 maja 2015

Książka o nastolatce 16-letniej co tęskni za swoim chłopakiem , który wyjechał za granice . Próbuje o nim zapomnieć , lecz się nie udaje . Rodzice chcą żeby była wobec nich szczera , ale ona się ich wstydzi .

LittleStarryx3 | 2012-08-02
Przeczytana: 01 maja 2011

Świetna książka dla nastolatek, w stylu dziennika Bridget Jones. Fajne postacie i ciekawe doświadczenia.

sarciaaaxd | 2011-07-28
Przeczytana: listopad 2010

Gergie od pierwszej części wzbudzila we mnie sympatię :) zwariowana i szalona:) bardzo zabawne książki.

Kasia | 2012-06-13
Przeczytana: luty 2012

Świetna tak jak wszystkie części. Polecam każda . Wspaniała dla dziewczyn w wieku 12-16 lat.

kasiasia_ | 2015-08-15
Przeczytana: 20 grudnia 2004

Cała seria przeznaczona dla nastolatek, wyjątkowo zabawna na tle innych tego typu serii.