Koszmarne sny

Tłumaczenie: Mira Weber
Cykl: Ulica Strachu (tom 22)
Wydawnictwo: Siedmioróg
Bad Dreams
837162123X
koszmarne, sny, nastolatki
Enyo

Maggie i Andrea po śmierci ojca przeprowadzają się razem z mamą do nowego domu na ulicy Strachu. Poprzedni właściciele zostawili w domu jedynie stare, zabytkowe łoże z baldachimem. Dlaczego to zrobili? To na razie pozostaje zagadką. Jednakże już po pierwszej nocy spędzonej w łożu Maggie zaczyna mieć koszmary senne. Czy to stres przed zbliżającymi się zawodami pływackimi, czy może łoże rzeczywiście jest nawiedzane przez duchy? Wkrótce Maggie dowiaduje się od sąsiadów przerażającej historii, która przydarzyła się wcześniejszej rodzinie mieszkającej w tym ponurym domu. Ale to dopiero początek... "Koszmarne sny" to dobra, wciągająca książka z zaskakującym zakończeniem.

źródło opisu: Siedmioróg, 1996

źródło okładki: zdjęcie autorskie użytkownika DafNe

gambo | 2012-10-16

Czytała tą książkę jeszcze w podstawówce. Dłuuugo jej szukałam, dopiero przed chwilą przypomniałam sobie tytuł.

Książka trzyma w napięciu, a wartka akcja sprawia, że czyta się ją jednym tchem. Pamiętam, że czytając ją jako 11- albo 12-latka nawet trochę się bałam :)

Karolina909 | 2012-10-30

Czytałam różne książki tego autora, a ta była jedną z nielicznych, które rzeczywiście mnie zaskoczyły. Zdecydowanie jej koniec był dla mnie nieoczekiwany. Gorąco polecam!

DONA_C | 2011-12-29

Ta książka jest z mojej ulubionej serii....
Posiada coś co wzbudza we mnie dreszcz ;]

Ewa Śmiech | 2012-05-14
Przeczytana: 2010 rok

uwielbiam tę serię :)

Julia | 2011-01-09

Extra książka.

martusia737 | 2014-01-12

uwielbiam R.L.Stine <3 Świetna ! ;) ukazuje wielkość Stine ! Większość utworów napisane są po Mistrzowsku !!!! ;)) zwłaszcza z tej serii książek ;)

wkwiatki | 2011-05-13
Przeczytana: 11 maja 2011