Ostatni wiraż

Wydawnictwo: Harlequin
Heart's victory
83-238-3848-7
dona

Cynthia Fox ma nadzieję, że wyjazd na studia wyleczy ją z miłości do Lance`a Matthewsa, jednego z najlepszych kierowców wyścigowych. Nie potrafi bowiem zaakceptować sportu, który wiąże się z tak wysokim ryzykiem. Po sześciu latach wraca jednak na tor jako zawodowy fotograf, by uwiecznić na zdjęciach mistrzostwa Formuły 1. Miłość do Lance`a odżywa, ale wracają także związane z tym sportem lęki. Cynthia trwa w zawieszeniu, niepewna, co dla Lance`a okaże się ważniejsze: miłość do samochodów czy miłość do niej?

wiech | 2015-09-21
Przeczytana: 21 września 2015

Przyjemnie spędziłam czas z tą książką, której akcja toczy się głównie na wyścigach Formuły 1.
On – był szaleńcem, któremu samochód zastępował matkę, kochankę, przyjaciółkę.
Flirtował ze śmiercią, łamał kości i natychmiast wracał na tor.
Ona – piękna pani fotograf, od dziecka dorastała na torze, wśród samochodów, smarów, mechaników.
Znali się od zawsze.
Pomyślał, że znalazł kobietę, która go rozumie, w dodatku wyjątkowo inteligentną, impulsywną, o ciętym języku i dużym poczuciu humoru.
- Nie jest to ckliwy romans, ale pięknie opowiedziana historia o namiętności, trudnych wyborach, wzajemnej akceptacji i o prawdziwej miłości, także braterskiej.
Polecam – przyjemny relaks :)

Anetka | 2014-06-27

Opowieść o uczuciu dojrzewającym przez lata i pokonującym wszelkie przeszkody na swojej drodze.

Cynthia od małego związana była z wyścigami samochodowymi. Jej starszy brat i zarazem prawny opiekun, po śmierci rodziców żyje torem i praktycznie mieszka w warsztacie samochodowym, więc dziewczyna doskonale zna środowisko rajdowców. Jednak, życie pełne adrenaliny, nie do końca jej pasuje, więc postanawia, że dorosłość zwiąże z czymś całkiem odmiennym.

Jednak jej zobowiązanie zawodowe (dziewczyna jest fotografem i wraz ze swoją przyjaciółką – dziennikarką , robią artykuł o rajdach w Europie) zmuszają ją do ponownego stawienia temu czoła, przezwyciężenia swojej niechęci, lęków,obaw, a także stania twarzą w twarz z miłością.

Lance, to jeden z najlepszych przyjaciół brata Cynthi i osoba niegdyś jej bardzo bliska. Cóż… obecne ich relacje najlepiej opisuje stara prawda życiowa, że pomiędzy miłością a nienawiścią granica jest bardzo cienka, bo oni balansują na krawędzi popadając z...

Evi91 | 2012-04-25
Przeczytana: 26 listopada 2010

"Musi się dobrze skończyć." (Harlequin Enterprisses)

Małgorzata Chabzda | 2015-08-13
Przeczytana: 01 października 2015

Typowe szybkie romansidło. Polecam.

axi_1099 | 2011-12-09

Jeden z "krótkich" ulubieńców :D