Ostatni wiraż

Tłumaczenie: Julita Mirska
Wydawnictwo: Harlequin
Heart's victory
dona

Cynthia Fox ma nadzieję, że wyjazd na studia wyleczy ją z miłości do Lance`a Matthewsa, jednego z najlepszych kierowców wyścigowych. Nie potrafi bowiem zaakceptować sportu, który wiąże się z tak wysokim ryzykiem. Po sześciu latach wraca jednak na tor jako zawodowy fotograf, by uwiecznić na zdjęciach mistrzostwa Formuły 1. Miłość do Lance`a odżywa, ale wracają także związane z tym sportem lęki. Cynthia trwa w zawieszeniu, niepewna, co dla Lance`a okaże się ważniejsze: miłość do samochodów czy miłość do niej?

źródło opisu: opis własny

wiech | 2015-09-21
Przeczytana: 21 września 2015

Przyjemnie spędziłam czas z tą książką, której akcja toczy się głównie na wyścigach Formuły 1.
On – był szaleńcem, któremu samochód zastępował matkę, kochankę, przyjaciółkę.
Flirtował ze śmiercią, łamał kości i natychmiast wracał na tor.
Ona – piękna pani fotograf, od dziecka dorastała na torze, wśród samochodów, smarów, mechaników.
Znali się od zawsze.
Pomyślał, że znalazł kobietę, która go rozumie, w dodatku wyjątkowo inteligentną, impulsywną, o ciętym języku i dużym poczuciu humoru.
- Nie jest to ckliwy romans, ale pięknie opowiedziana historia o namiętności, trudnych wyborach, wzajemnej akceptacji i o prawdziwej miłości, także braterskiej.
Polecam – przyjemny relaks :)

Natalia | 2017-11-15
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Ebooki
Przeczytana: 15 listopada 2017

Kiedyś podobały mi się książki Nory Roberts chyba za sprawą ich lekkości i prostoty. Teraz jednak z każdą kolejną książką dostrzegam ten sam schemat, monotonię. Nie przemawiają do mnie te historie bo w sumie nie niosą za sobą żadnego przekazu. Zero jakiejkolwiek akcji, która przyspieszyłaby bicie serca czytelnika. Po przeczytaniu tejże książki nie czuję zupełnie nic, więc pewnie szybko o niej zapomnę.

Anetka | 2014-06-27

Opowieść o uczuciu dojrzewającym przez lata i pokonującym wszelkie przeszkody na swojej drodze.

Cynthia od małego związana była z wyścigami samochodowymi. Jej starszy brat i zarazem prawny opiekun, po śmierci rodziców żyje torem i praktycznie mieszka w warsztacie samochodowym, więc dziewczyna doskonale zna środowisko rajdowców. Jednak, życie pełne adrenaliny, nie do końca jej pasuje, więc postanawia, że dorosłość zwiąże z czymś całkiem odmiennym.

Jednak jej zobowiązanie zawodowe (dziewczyna jest fotografem i wraz ze swoją przyjaciółką – dziennikarką , robią artykuł o rajdach w Europie) zmuszają ją do ponownego stawienia temu czoła, przezwyciężenia swojej niechęci, lęków,obaw, a także stania twarzą w twarz z miłością.

Lance, to jeden z najlepszych przyjaciół brata Cynthi i osoba niegdyś jej bardzo bliska. Cóż… obecne ich relacje najlepiej opisuje stara prawda życiowa, że pomiędzy miłością a nienawiścią granica jest bardzo cienka, bo oni balansują na krawędzi popadając z...

like_speed | 2017-05-18
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 17 maja 2017

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Typowy dla autorki romans.
W wieku 13 lat Cynthia uczestniczy w wypadku samochodowym, w którym giną jej rodzice. Opiekę nad nią przejmuje znacznie starszy brat, Kirk, kierowca rajdowy. Nastoletnia Foxy wychowywana wśród smaru i benzyny, w trasie od toru do toru podkochuje się w przyjacielu brata Lansie. Ta młodzieńcza miłość mocno ją rani.
Po latach Foxy wraca na tor jako zawodowy fotograf wraz z przyjaciółką dziennikarką. Wspólnie mają zrobić reportaż o wyścigach Formuły w których uczestniczy Kirk. W kilkumiesięcznej trasie uczestniczy także Lance, dziś konstruktor samochodów wyścigowych.
Dla Foxy powrót na tor po 6 latach to karuzela wspomnień. Każdy raz, kiedy widzi brata wsiadającego do kokpitu, powoduje u niej obezwładniający strach o jego życie. Pogodziła się jednak z byciem dla niego na drugim miejscu. Okazuje się też, że upływ czasu nie osłabił młodzieńczych uczuć wobec Lanca. Niestety różnice społeczne dają się we znaki. Pojawia się też pytanie czy dla niego Cynthia...

Małgorzata Chabzda | 2015-08-13
Przeczytana: 01 października 2015

Typowe szybkie romansidło. Polecam.

aska903 | 2017-05-23
Przeczytana: 23 maja 2017

Książka zwaliła mnie z nóg:) dwoje porywczych ludzi którzy kochają się tak mocno a tak duzo przed sobą ukrywają dopiero wypadek uświadamia im ze sa dla siebie stworzeni i takze ślub brata uświadamia Cynthii ze teraz to ona jest na pierwszym miejscu u swojego męża. Bardzo wciągająca książka polecam :)

Evi91 | 2012-04-25
Przeczytana: 26 listopada 2010

"Musi się dobrze skończyć." (Harlequin Enterprisses)

axi_1099 | 2011-12-09

Jeden z "krótkich" ulubieńców :D