Marzenia dla każdego

Okładka książki Marzenia dla każdego Barbara Delinsky
Okładka książki Marzenia dla każdego
Barbara Delinsky Wydawnictwo: HarperCollins Seria: Harlequin Satine literatura obyczajowa, romans
Harlequin Satine
The Dream Unfolds
HarperCollins
2011-07-08
1995-01-01
Jan Kowalski
romans miłość

Christine dostaje wymarzony kontrakt na aranżację wnętrz w budowanym osiedlu w Crosslyn Rise.
Na jej drodze staje szef budowy i jednocześnie jeden z członków zarządu, Gideon.
Na samym początku ich stosunki są wręcz wrogie, gdyż Christine powoduje małą katastrofę na placu budowy, ale z czasem Gideon zawzięcie stara się zmienić charakter ich znajomości

Trzy książki, 6 osób, a wszystko zaczyna się od Marzeń, bo marzenia się dla Każdego, a w końcu trzeba wierzyć, że marzenia się spełniają:) Pozytywna budująca.

Do połowy... o rety... mydło powidło nudy i bzdury...
Od połowy do końca... więcej jeszcze, przecież ten wątek można jeszcze pociągnąć...

Taki lekki romansik.

Do połowy... o rety... mydło powidło nudy i bzdury...

Taki lekki romansik.

Powiesc jest idealna dla tych osob,ktore maja chwile wolnego i chca cos sobie poczytac. Dla mnie ksiazka jest zbyt krotka, nie mialam okazji zaprzyjaznic sie z bohaterami, gdyz za kilka chwil mialam juz przeczytana powiesc, akcja nie byla rozwinieta, wszystko dzialo sie za szybko.
Mimo to calkiem milo spedzilam czas przy tej powiesci.

Mimo to calkiem milo spedzilam czas przy tej powiesci.

Lubię tego typu książki, ciekawe historie, czyta się lekko. 8/10

Lubię tego typu książki, ciekawe historie, czyta się lekko. 8/10

Ostatnia ksiazka przed moim dlugo wyczekiwanym dwutygodniowym urlopem, wiec miala nadzieje na cos lekkiego, ale nie az tak.
Moim zdaniem typowe romansidlo. Poznaja sie zakochujani biora slub. Oczywiscie wszystko jest piekne, a uczucie jakim sie darza coz...jak z taniego romansu. Wszystko jest przwidywalneaz nazbyr.
Jak dla mnie lekkie ale az za lekkie. Mam nadzieje, ze inne ksiazki tejze autorki sa nieco lepsze, gdyz pokusilam sie o kupienie kilku. Niestety nie czytajac uprzednia zadnej. Skusily mnie piekne okladki...

Jak dla mnie lekkie ale az za lekkie. Mam nadzieje, ze...

Książka jak książka.
Lekka, nawet przyjemna, dość szybko ją przeczytałam ale i dość szybko o niej zapomniałam. :)

Książka jak książka.

fajna książka

fajna książka

To moja pierwsza książka Barbary Delinsky. Jest ona znana z romansów. Nie spodziewałam się niczego szczególnego i tak też było. Jest to lekkie czytadło na długi wieczór lub leżenie na plaży.
Christine Gilette to architektka wnętrz, która nie spodziewa się, że jej pojawienie się na budowie rozpęta taką aferę. Robotnicy są oczarowani jej urodą i dochodzi do niespodziewanego wypadku. Ich podwładny o wszystko obwinia kobietę. Czy początkowa niechęć Gideona do Christine przerodzi się w coś więcej?
Miło przy niej spędziłam czas. To książka z gatunku tych, przy których nie trzeba zbyt wiele myśleć, zastanawiać się. Tym bardziej gdy upały na to nie pozwalają. Czyta się bardzo szybko, a to za sprawą prostego języka jakim posługuje się autorka. Historia ukazująca miłość tych dwojga( chyba nikt nie myślał, że będzie inaczej. To rzecz, której nie sposób się domyślić) jest bardzo ciekawa. Kolejny raz sprawdza się znane powiedzenie ,,Kto się czubi, ten się lubi”.
Koniec książki jest strasznie przewidywalny, aczkolwiek kilka razy podczas czytania zostałam bardzo miło zaskoczona. Co mi się jeszcze bardzo spodobało to okładka. Pasuje do treści. Podsumowując może wam się wydawać, że mi się nie spodobało jednak było całkowicie przeciwnie. To książka przy której mamy miło spędzić czas i tę rolę spełnia doskonale. Nie znalazłam tu głębszych przeżyć. Trochę szkoda, jednak polecam.

Początek zapowiadał się ciekawie ale później było tylko banalnie, słodko wręcz mdło. Przeczytać (jak się ma za dużo czasu) i szybko zapomnieć.

• Harlequin
  • Seria: Harlequin Temptation Satine
  • Romans
  • Barbara Delinsky
  • Sprzedam
  • Zobaczyć

Dodaj cytat z książki Marzenia dla każdego