Marzenia dla każdego

The Dream Unfolds
romans, miłość
Irena

Inne wydania

Christine Gilette, utalentowana architektka wnętrz, przybywa do Crosslyn Rise, aby przedstawić swój projekt wykończenia domów na luksusowym osiedlu. Niestety jej pierwsza wizyta na placu budowy kończy się bardzo niefortunnie. Robotnicy zafascynowani urodą Christine zapominają o ostrożności. Spadająca belka niszczy nadproże. Gideon Lowe, jeden z członków zarządu, obwinia Christine o ten incydent. Grozi, że zrobi wszystko, by nie otrzymała zlecenia.
Mimo jego gwałtownego sprzeciwu projekt Christine zostaje przyjęty. Początkowa niechęć Gideona z czasem ustępuje miejsca całkowicie odmiennym uczuciom. Talent i urok Christine zaczynają coraz bardziej go fascynować. Ona jednak woli skupić się na pracy, tak by ich relacje pozostały czysto zawodowe.

źródło opisu: http://harlequin.pl/ksiazki/marzenia-dla-kazdego

źródło okładki: http://harlequin.pl/ksiazki/marzenia-dla-kazdego

Irena | 2011-07-17
Na półkach: Przeczytane, Recenzyjnie
Przeczytana: 15 lipca 2011

„(…) jeśli mamy być rodziną, to bądźmy nią! To oznacza bycie ze sobą w słońcu i deszczu. To oznacza wspólne życie. To oznacza dzielenie się wszystkim.”*

Łatwo jest ocenić kogoś nie znając go. Nie wiedząc czemu postępuje tak a nie inaczej. Uważamy, że już wiemy jaki jest i z góry spisujemy go na straty, uprzedzając się do tej osoby, co może ją ranić. A może czasem warto dać szanse by dała się poznać by zrozumieć czemu tak postępuje?

Tak właśnie było z Gideonem Lowe, generalnym wykonawcom jak i członkiem konsorcjum Crosslyn Rise. Pewnego dnia na budowie pojawia się kobieta i rozprasza pracowników co mogło doprowadzić do poważnego wypadku. Gedeon rozwścieczony naskakuje na nią i rozładowuje całą złość. Gdy dowiaduje się, że jest to Christine Gilette, architekt wnętrz jedna z trzech kandydatów do współpracy zapowiada, że zrobi wszystko by nie dostała tej pracy. Jednak… jej projekt jest najlepszy. Co gorsza muszą pracować razem. Lowe początkowo jest okropny dla Chris jednak z czasem...

emerytka19 | 2014-11-20

Początek zapowiadał się ciekawie ale później było tylko banalnie, słodko wręcz mdło. Przeczytać (jak się ma za dużo czasu) i szybko zapomnieć.

malwina | 2014-07-16
Przeczytana: 16 lipca 2014

Ostatnia ksiazka przed moim dlugo wyczekiwanym dwutygodniowym urlopem, wiec miala nadzieje na cos lekkiego, ale nie az tak.
Moim zdaniem typowe romansidlo. Poznaja sie zakochujani biora slub. Oczywiscie wszystko jest piekne, a uczucie jakim sie darza coz...jak z taniego romansu. Wszystko jest przwidywalneaz nazbyr.
Jak dla mnie lekkie ale az za lekkie. Mam nadzieje, ze inne ksiazki tejze autorki sa nieco lepsze, gdyz pokusilam sie o kupienie kilku. Niestety nie czytajac uprzednia zadnej. Skusily mnie piekne okladki...

Agnesja | 2011-08-04
Przeczytana: 04 sierpnia 2011

„Marzenia dla każdego” autorstwa Barbary Delinsky to druga przeczytana przeze mnie powieść z serii Satine, czyli kieszonkowych wydań romansów przepełnionych uczuciami, emocjami, codziennymi problemami i poszukiwaniem szczęścia. Autorka ma na swoim koncie kilka książek, natomiast z jej umiejętnościami pisarskimi spotkałam się dopiero w tym oto dziele. Lekturę rozpoczęłam w pewien niesamowicie nudny wieczór nie spodziewając się, że „Marzenia dla każdego” tak bardzo mnie porwą, że nie będę mogła się oderwać do późnej nocy. I czy się przy tym nudziłam? Ani trochę.

Gideon Lowe to jeden z członków konsorcjum, zarządu kierującego budową luksusowego osiedla w Crosslyn Rise. Aby otrzymać zgodę na wykonanie prac budowlanych, Gideon umawia się z naiwną Elizabeth Abbott, która robi sobie nadzieję i codziennie wydzwania do mężczyzny nie zdając sobie sprawy, iż miał on na celu tylko i wyłącznie uzyskanie podpisu na dokumentach. Na miejsce budowy niespodziewanie przybywa Chritine Gilette,...

Priada | 2012-03-26
Przeczytana: 26 marca 2012

A więc książka wpadła mi przypadkiem w ręce podczas spacerów między półkami w bibliotece. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to okładka...REWELACJA.
Druga sprawa tytuł "Marzenia dla każdego", pomyślałam sobie hmmmm to coś dla mnie. I otwierając pierwszą stronę wsiąkłam jak amen w pacierzu. Książka ocieka doznaniami które czasami doprowadzały mnie do utraty przytomności. Jeżeli chcecie zabrac się za tą pozycję książkową czytajcie ją w osobnym pokoju rumieńce na twarzy i chwilowe omdlenia przewidziane.

Cyrysia | 2011-07-08

Wszyscy pragniemy być szczęśliwi, lecz nie zawsze w życiu nam się tak układa, jakbyśmy tego chcieli. Czasem los sprzeciwia się naszym pragnieniom, rzucając kłody pod nogi. Nie wolno jednak wtedy poddawać się, tylko trzeba mimo narastających trudności walczyć dalej o swoje marzenia.

Barbara Delinsky, w swojej najnowszej powieści ,,Marzenia dla każdego’’ wydanej przez wydawnictwo Mira, pokazuje czytelnikom jak należy walczyć o własne szczęście. Ta amerykańska pisarka specjalizująca się w pisaniu romansów, ma już na swoim koncie klika ciekawych książek takich jak np. ,, Specjaliści od rozwodów’’, ,,Pomiędzy nami’’, ,,Dziwny przypadek’’ oraz ,,Marzenie’’.

Przyznam się szczerze, że jest to moje pierwsze spotkanie z tą autorką, więc nie wiedziałam czego mogę się konkretnie spodziewać. Wiem jednak, że seria SATINE, jest bardzo nacechowana uczuciami i emocjami, dlatego z ogromnym zaciekawieniem sięgnęłam po tę książkę.

Historia powieści zaczyna się od niezbyt przyjemnego spotkania na...

Marta | 2011-08-04
Przeczytana: 16 lipca 2011

Czasem warto zamienić literaturę poważną typu sensacja, horrory czy też fantasy na coś lekkiego, łatwego i przyjemnego. Na coś co sprawi, że świat który nas otacza przestanie być szary i będziemy wierzyć, że mamy możliwość spełnienia swoich marzeń.

Barbara Delinsky podobnie jak Nora Roberts jest autorką romansów. Dziewiętnaście jej powieści znalazło się na liście bestsellerów New York Times'a. Właśnie udało mi się przeczytać, dzięki uprzejmości Wydawnictwa Mira, najnowszą powieść Autorki „Marzenia dla każdego”. Przeglądając tytuły książek, które wydała Pani Delinsky, wiem, że nie jest to nasze pierwsze spotkanie. Wcześniej udało mi się przeczytać powieść „Ogród marzeń”. Z tego co pamiętam – a czytałam tę powieść dość dawno – książka mi się bardzo podobała.

„Marzenia dla każdego” rozpoczyna się od dość niefortunnego spotkania na placu budowy głównych bohaterów Christine Gilette, która jest architektem wnętrz oraz Gideona Lowe, który jest szefem budowy i członkiem zarządu Crosslyn...

Alis17 | 2013-01-08
Przeczytana: 03 stycznia 2013

Główną bohaterką książki jest Christine Giletta, która jest architektką wnętrz. Gdy przybywa do Crosslyn Rise, by zaprezentować swój projekt wykończenia domów znajdujących się na luksusowym osiedlu dochodzi do niemiłego incydentu, mianowicie robotnicy oszołomieni jej urodą zapominając o Bożym świecie upuszczają belkę, która niszczy nadproże. Gideon Lowe, który odpowiada za wszystko obwinia ją za zaistniałą sytuację, i w nerwach wykrzykuje jej, że postara się aby nie otrzymała tego zlecenia. Jednak mimo jego niechęci do niej jej projekt zostaje przyjęty, ponieważ bardzo spodobał się innym i od tego czasu są skazani na siebie, ponieważ razem teraz pracują. Jego początkowa niechęć przeistacza się w niewyobrażalne uczucie do niej. Christine początkowo boi zaangażować się w poważny związek, jednak temu ulega i odwzajemnia jego uczucie.

LoVeandHoPe | 2015-03-20
Przeczytana: 20 marca 2015

Powiesc jest idealna dla tych osob,ktore maja chwile wolnego i chca cos sobie poczytac. Dla mnie ksiazka jest zbyt krotka, nie mialam okazji zaprzyjaznic sie z bohaterami, gdyz za kilka chwil mialam juz przeczytana powiesc, akcja nie byla rozwinieta, wszystko dzialo sie za szybko.
Mimo to calkiem milo spedzilam czas przy tej powiesci.

Joanna | 2014-09-12
Przeczytana: 12 września 2014