Okładka książki Córka Clarissy

Córka Clarissy

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Orchidea". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
papier
dona
6 (41 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Aurora i David byli sobie przeznaczeni, ale nie mieli o tym pojęcia. Wiedziała o tym jedynie matka Aurory, Clarissa, osoba niezwykła – jasnowidząca i słynna wróżka. Poprosiła Davida, znanego producenta filmowego, który zamierzał nakręcić o niej film, aby omówił szczegóły z Aurorą. Córka, ceniona w środowisku agentka filmowa, od dawna zajmowała się sprawami matki, uznała więc za naturalne, że i tym razem będzie ją reprezentować. Doszło do spotkania, które zrobiło ogromne wrażenie zarówno na Davidzie, jak i na Aurorze. Czy ta młoda i atrakcyjna kobieta odważy się na intymny związek, skoro tak bardzo boi się bliskości i szczerości?

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników
MagdaLena | 2012-12-21

Choć posiadam go jako: "Niezwykły dar"

golldie | 2014-07-21

Kalendarium literackie
  • Elias Canetti
    109. rocznica
    urodzin
    Tylko że powieści nie są żadną strawą dla ducha. Przyjemność, jaką być może sprawiają, przepłaca się niezmiernie; rozkładają one najlepszy charakter. Człowiek uczy się wczuwać w rozmaite typy ludzkie, zaczyna smakować w różnorodności, wciela się w postacie, które mu się podobają. Każde stanowisko st... pokaż więcej
  • Dawid Grosman
    60. rocznica
    urodzin
    Zabiję matkę jeśli mnie jeszcze raz urodzi
  • Michael A. Cremo
    91. rocznica
  • Melissa Marr
    42. rocznica
    urodzin
    Czasami miłość oznacza, że trzeba odejść.
  • Josephine Tey
    118. rocznica
  • Adam Boniecki
    80. rocznica
    urodzin
    (...) drzemie w nas wciąż nadmiar lęku, słabości, poczucia niższości. Człowiek pewny swojej ojczyzny, nie będzie szalał na jej punkcie. Człowiek pewny swojej wiary nie będzie wszędzie węszył jej prześladowań. I odwrotnie. To niepewność własnych przekonań budzi agresję obronną u wszystkich stworzeń,... pokaż więcej
  • Witold Gombrowicz
    45. rocznica
    śmierci
    Człowiek jest najgłębiej uzależniony od swojego odbicia w duszy drugiego człowieka.
  • Randy Pausch
    6. rocznica
    śmierci
    Czas jest wszystkim, co masz ... i pewnego dnia może się okazać, że masz go mniej, niż sądzisz.

Znajdź nas na Facebooku