Córka Clarissy

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Orchidea". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
tłumaczenie
Aleksandra Komornicka
Mind over Matter
8323820724
dona

Aurora i David byli sobie przeznaczeni, ale nie mieli o tym pojęcia. Wiedziała o tym jedynie matka Aurory, Clarissa, osoba niezwykła – jasnowidząca i słynna wróżka. Poprosiła Davida, znanego producenta filmowego, który zamierzał nakręcić o niej film, aby omówił szczegóły z Aurorą. Córka, ceniona w środowisku agentka filmowa, od dawna zajmowała się sprawami matki, uznała więc za naturalne, że i tym razem będzie ją reprezentować. Doszło do spotkania, które zrobiło ogromne wrażenie zarówno na Davidzie, jak i na Aurorze. Czy ta młoda i atrakcyjna kobieta odważy się na intymny związek, skoro tak bardzo boi się bliskości i szczerości?

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Aga1977 | 2015-06-15
Przeczytana: 13 czerwca 2015

Jak każde romansidło wiadomo jak się skończy. Przeciętna, jak na tą autorkę spodziewałam się czegoś więcej.

Magda | 2012-12-21

Choć posiadam go jako: "Niezwykły dar"

Basai | 2016-07-27
Madziulkaa | 2016-06-06