Okładka książki Córka Clarissy

Córka Clarissy

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Orchidea". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
8323820724
typ
papier
dona
5.98 (44 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Aurora i David byli sobie przeznaczeni, ale nie mieli o tym pojęcia. Wiedziała o tym jedynie matka Aurory, Clarissa, osoba niezwykła – jasnowidząca i słynna wróżka. Poprosiła Davida, znanego producenta filmowego, który zamierzał nakręcić o niej film, aby omówił szczegóły z Aurorą. Córka, ceniona w środowisku agentka filmowa, od dawna zajmowała się sprawami matki, uznała więc za naturalne, że i tym razem będzie ją reprezentować. Doszło do spotkania, które zrobiło ogromne wrażenie zarówno na Davidzie, jak i na Aurorze. Czy ta młoda i atrakcyjna kobieta odważy się na intymny związek, skoro tak bardzo boi się bliskości i szczerości?

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników
MagdaLena | 2012-12-21
Na półkach: Czytnik, Chcę przeczytać

Choć posiadam go jako: "Niezwykły dar"

lou22 | 2014-08-18

Kalendarium literackie
  • Ray Bradbury
    94. rocznica
    urodzin
    Książki są po to, by nam przypominać, jacy z nas durnie.
  • Jan Tomkowski
    60. rocznica
    urodzin
    Najprościej mógłbym powiedzieć, że książki otwierają świat: są duchowym bogactwem, szczeblem do kariery, narzędziem rozwoju intelektualnego, źródłem wiedzy. Ale książki są również niebezpieczne. Dlatego równie słuszne wydaje się twierdzenie, że książki świat w jakiś sposób zamykają. Kto raz wszedł d... pokaż więcej
  • Jerzy Jarzębski
    67. rocznica
  • Annie Proulx
    79. rocznica
    urodzin
    Między tym, co wiedział, a tym, w co starał się wierzyć, istniał pewien rozziew, ale nic na to nie można było poradzić, a jeśli nie można czegoś zmienić, trzeba z tym żyć.
  • Peter James
    66. rocznica
    urodzin
    Nic nie trwa wiecznie. Trzeba cierpliwie czekać na właściwy moment, a prędzej czy później dostanie się wielką szansę. Tak jak w przyrodzie. Najwięksi drapieżnicy są też najbardziej cierpliwi.
  • Ladislav Klíma
    136. rocznica
    urodzin
    Czyż człowiek bardziej od czegokolwiek co przynależy rzeczywistości nie kocha cieni, iluzji, widm?
  • Jan Kochanowski
    430. rocznica
    śmierci
    Wy, którzy pospolitą rzeczą władacie, A ludzką sprawiedliwość w ręku trzymacie, Wy mówię, którym ludzi paść poruczono I zwirzchności nad stadem bożym zawierzono: Miejcie to przed oczyma zawżdy swojemi, Żeście miejsce zasiedli boże na ziemi, Z którego macie nie tak swe własne rzeczy, Jako wszyt... pokaż więcej
  • Lucjan Szenwald
    70. rocznica