Okładka książki Córka Clarissy

Córka Clarissy

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Orchidea". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
8323820724
typ
papier
dona
5.95 (42 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Aurora i David byli sobie przeznaczeni, ale nie mieli o tym pojęcia. Wiedziała o tym jedynie matka Aurory, Clarissa, osoba niezwykła – jasnowidząca i słynna wróżka. Poprosiła Davida, znanego producenta filmowego, który zamierzał nakręcić o niej film, aby omówił szczegóły z Aurorą. Córka, ceniona w środowisku agentka filmowa, od dawna zajmowała się sprawami matki, uznała więc za naturalne, że i tym razem będzie ją reprezentować. Doszło do spotkania, które zrobiło ogromne wrażenie zarówno na Davidzie, jak i na Aurorze. Czy ta młoda i atrakcyjna kobieta odważy się na intymny związek, skoro tak bardzo boi się bliskości i szczerości?

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników
MagdaLena | 2012-12-21

Choć posiadam go jako: "Niezwykły dar"

Mucia84 | 2014-07-27
Na półkach: Nora Roberts, Przeczytane