Szept płomieni

Okładka książki Szept płomieni Jayne Ann Krentz
Okładka książki Szept płomieni
Jayne Ann Krentz Wydawnictwo: Amber Cykl: Arcane Society (tom 3) literatura piękna
Arcane Society (tom 3)
Sizzle and Burn
Amber
2009-12-14
2008-02-01
Ewa Spirydowicz
szept płomieni dar morderca ofiara

Wypożyczając tę książkę w bibliotece przeczytałam opis dość pobieżnie, ale widząc znajomą okładkę tej "serii od romansów" uznałam, że na pewno się nada, gdy najdzie ochota na coś lżejszego.
I jakie było moje zaskoczenie gdy czytając widzę: madium, parawrażliwe paratalenty, słyszenie głosów, aury, łuny i tak dalej... chyba nie tego szukałam. Fakt, romans był jako taki, jednak autorka mnie nieźle zaskoczyła.
Generalnie mam trochę mieszane odczucia - za dużo tej paraenergii i parazmysłów. Jako fantastyka mocno średnio, jako romans też raczej bez szału.

Ciekawa tematyka o parapsychicznej mocy,tajemniczej zbrodni i zmysłowym zauroczeniu.
Połączenie kryminału,romansu,thillera z happy endem na koniec.
Dobra lektura na letni wieczór.
Na pewno sięgnę po inne utwory tej autorki.
Polecam.

Połączenie kryminału,romansu,thillera z happy endem na koniec.
Dobra lektura na letni wieczór.
Na pewno sięgnę po inne utwory tej autorki.
Polecam.

bardzo lubię cała serię.

bardzo lubię cała serię.

Cóż mogę powiedzieć - banalne, ale fajne ;)

Cóż mogę powiedzieć - banalne, ale fajne ;)

Parapsychiczna moc, tajemnicza zbrodnia i zmysłowe zauroczenie...

Od tej książki ciężko jest się oderwać. Czyta się ją jednym tchem i zanim zdążysz się zorientować kończy się. Sama akcja jest prosta, a na koniec zawsze coś się zdarzy, ale właśnie dlatego tak dobrze się to czyta. Jayne Ann Krentz w swoich książka porusz temat nadnaturalnych zdolności.
Raine ma dar - słyszy głosy ludzi przez dotknięcie przedmiotów i w domu zmarłej ciotki słyszy głos szaleńca prowadzący ją do piwnicy, gdzie znajduje ranną dziewczynę. Rodzina Raine miała tajemnicę i prywatny detyktyw Zack próbuje to odkryć i zaczyna interesować się młodą kobietą. Zack także ma dar jest lustrzaną dziesiątką. Proponuje Raine układ, który ma pomóc jej i jemu. Szybko łączy ich coś więcej, ale sprawy się komplikują, gdy Zacka ktoś próbuje zabić, a Raine natrafia na kawałek filiżanki z którego emanuje złość podpalacza...

Parapsychiczna moc, tajemnicza zbrodnia i zmysłowe zauroczenie...

Raine ma dar - słyszy...

Raczej przeciętna, czytałam lepsze powieści tej autorki. Wątek romansowy banalny, tak jak i postępowanie zakochanych.
Z plusów? Zdolności bohaterów są interesujące i ciekawie opisane.

Z plusów? Zdolności bohaterów są interesujące i ciekawie opisane.

Przyjemny, lekki romansik z zacięciem kryminalno-paranormalnym :) Do "łyknięcia" w jeden wieczór ;)

Jest to jedna z lepszych książek tej autorki - niebanalna historia, wyraziści bohaterowie, bardzo porządna dawka romansu i fajne zakończenie - to jest to co lubię najbardziej. Świetnie się czyta.

Bardzo przyjemna ksiazka:)

Bardzo przyjemna ksiazka:)

Fajne romansidlo kryminalne:)Polecam

Fajne romansidlo kryminalne:)Polecam

• Romans
  • Jayne Ann Krentz
  • Romans paranormalny

Dodaj cytat z książki Szept płomieni