Weekendowy kurs szybkiej nauki języków obcych

Wydawnictwo: Świat Książki
poradniki
MsSurrealist

Marzysz o tym, by szybko opanować język angielski, niemiecki czy francuski? Pokażemy Ci, jakie to proste. Dzięki nowoczesnym technikom uczenia się zaprezentowanym w tym poradniku już po sześciu tygodniach będziesz porozumiewać się w języku obcym. Bez wysiłku, w stanie całkowitego zrelaksowania przy dźwiękach muzyki zwiększysz swoje umysłowe możliwości i już w weekend opanujesz podstawy języka...

Bez wysiłku, w stanie całkowitego zrelaksowania przy dźwiękach muzyki zwiększysz swoje umysłowe możliwości i już w weekend opanujesz podstawy języka obcego. Każdego następnego dnia będziesz poszerzać swoje słownictwo i wreszcie przełamiesz barierę komunikacyjną!

Natalia | 2015-10-30
Przeczytana: 15 października 2015