Weekendowy kurs szybkiego uczenia się

Wydawnictwo: Świat Książki
poradnik
MsSurrealist

Stresujesz się przed ważnym wystąpieniem, przeżywasz męki w trakcie sesji lub przed klasówką? Wyobraź sobie, że pracujesz mniej, ale efektywniej! Dzięki nowoczesnym narzędziom zaprezentowanym w tej książce będziesz szybciej przyswajać wiedzę. Nasz kurs w postaci pięciu lekcji pokaże Ci, jak używać całego mózgu, i obudzi do pracy jego prawą półkulę odpowiedzialną za abstrakcyjne myślenie. Już...

Już po weekendzie będziesz lepiej zapamiętywać, szybciej czytać, wyzwolisz swój umysł z wielu ograniczeń i nauczysz się osiągać stan Alfa (stan całkowitego zrelaksowania), w którym nawet najtrudniejsze zadania nie sprawią Ci problemu.

magnolia112 | 2016-11-27
Przeczytana: 26 listopada 2016