Weekendowy kurs szybkiego czytania czyli 5 najważniejszych lekcji na temat superczytania

Wydawnictwo: Świat Książki
MsSurrealist

Umiejętność szybkiego czytania to życiowa inwestycja dla uczniów, studentów, miłośników książek. Nasz kurs zapozna Cię z technikami, za pomocą których osiągniesz zaskakujące rezultaty. Dzięki ćwiczeniom poprawiającym koncentrację, spostrzegawczość, pomagającym selekcjonować informacje i wyeliminować wszelkie rozpraszacze, Twoja czytelnicza szybkość wzrośnie średnio 3-krotnie. Ty zaś...

Dzięki ćwiczeniom poprawiającym koncentrację, spostrzegawczość, pomagającym selekcjonować informacje i wyeliminować wszelkie rozpraszacze, Twoja czytelnicza szybkość wzrośnie średnio 3-krotnie. Ty zaś zaoszczędzisz czas, przeczytasz spiętrzone na półce z nowościami książki, szybciej przygotujesz się do egzaminu.

nuda171 | 2013-04-01

Ciekawa, prosto i szybko się czyta. Cenne wskazówki.

książek: 2029
Bonnemort | 2016-04-29