I Tybald i przepowiednia Studni Praprzodków

Wydawnictwo: Skrzat
83-89310-22-8
tybald
Accio

Tybald ma nieco zwariowaną rodzinę i jak każdy nastolatek, trochę kłopotów w szkole. Jednak jego życie wcale nie jest zwyczajne. Podludki i Dziwoludki, Demolin - ojciec zła, bracia bliźniacy, Studnia Praprzodków, Kichająca Chata, Puchar Triatlonu, Zawichrzak Czarny, diamenty - tajemnicze wyprawy i niezwykli goście. A przede wszystkim przyjaźń, pierwsza miłość i magia... O tym wszystkim w...

Tybald ma nieco zwariowaną rodzinę i jak każdy nastolatek, trochę kłopotów
w pierwszym tomie powieści.

Kanakuji | 2013-04-25
Przeczytana: 25 kwietnia 2013

Uważam, że książka jest wciągająca i ciekawa. Mnie się podobała między innymi ze względu na wątek akcji. Potrafiła zarówno zaskoczyć jak i pokazać rzeczy których całkowicie można było się spodziewać. Uważam ja za udaną książkę i polecam do przeczytania. ;)

Accio | 2010-05-09
Na półkach: 2010, Przeczytane
Przeczytana: 08 maja 2010

Książka może z początku wydawać się dziecinna(kraina Poludków, którzy latają na nioskach itp.) Jednak pod koniec płynie z niej morał również dla dorosłych kiedy Tybald pozostaje wierny swoim przekonaniom.
Co do fabuły nie jest jakoś strasznie porywająca żeby nie móc się od niej oderwać, ale jest interesująca. Nie trzyma w napięciu, ale jest pisana prostym językiem, a śmieszne wtrącenia są rozbrajające.
Odemnie 4 :)

32Polak | 2014-02-27

Książki nie polecam. Ciekawa to ona nie jest.

Irllira | 2016-08-14
ewea21 | 2016-07-15