Tybald i przepowiednia Studni Praprzodków

Seria: Tybald
Wydawnictwo: Skrzat
LubimyCzytać

Tybald ma nieco zwariowaną rodzinę i jak każdy nastolatek, trochę kłopotów w szkole. Jego życie jednak wcale nie jest zwyczajne. Podludki i Dziwoludki, Demolin - ojciec zła, bracia bliźniacy, Studnia Praprzodków, Kichająca Chata, Puchar Triatlonu, Zawichrzak Czarny, diamenty - tajemnicze wyprawy i niezwykli goście. A przede wszystkim przyjaźń, pierwsza miłość i magia... O tym wszystkim w pierwszym tomie powieści.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Kinga | 2019-03-21

Tybald i przepowiednia studni praprzodków to jedna z moich pierwszych, grubszych i w całości przeczytanych książek. Z trzech z serii przeczytałam tylko dwie i obydwie posiadam. Książka dla fanów przygodówek i fantasy.

32Polak | 2014-02-27

Książki nie polecam. Ciekawa to ona nie jest.

Kanakuji | 2013-04-25
Przeczytana: 25 kwietnia 2013

Uważam, że książka jest wciągająca i ciekawa. Mnie się podobała między innymi ze względu na wątek akcji. Potrafiła zarówno zaskoczyć jak i pokazać rzeczy których całkowicie można było się spodziewać. Uważam ja za udaną książkę i polecam do przeczytania. ;)

Accio | 2010-05-09
Na półkach: 2010, Przeczytane
Przeczytana: 08 maja 2010

Książka może z początku wydawać się dziecinna(kraina Poludków, którzy latają na nioskach itp.) Jednak pod koniec płynie z niej morał również dla dorosłych kiedy Tybald pozostaje wierny swoim przekonaniom.
Co do fabuły nie jest jakoś strasznie porywająca żeby nie móc się od niej oderwać, ale jest interesująca. Nie trzyma w napięciu, ale jest pisana prostym językiem, a śmieszne wtrącenia są rozbrajające.
Odemnie 4 :)