Marta Patton i klątwa Jokasty

Cykl: Tropiciele Złoczyńców
Wydawnictwo: Siedmioróg
detektyw, sensacja, zagadka
Enyo

W Karkonoszach wybucha tajemnicza epidemia. Czy ma to związek z eksplozją w wojskowym laboratorium? A może to klątwa Jokasty, legendarnej królowej Teb, której skarb ma być ukryty w starej sztolni? Tym razem Marta Patton kilkakrotnie ociera się o śmierć.

PABLOPAN | 2012-08-04

Równie fajna jak poprzednie części serii.

Lexie | 2016-09-17
Na półkach: 2016, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 17 września 2016

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Namieszane i to jak! Tylu podejrzanych, tyle niewiadomych. Ostatecznie wszystko okazuje się mieć dużo sensu. I o dziwo nawet „nadprzyrodzone” zjawiska mają jasne wytłumaczenie. Tropiciele złoczyńców są odważni, ale też bardzo lekkomyślni. Zwłaszcza Marta. Dość próżna, bardzo pewne siebie. Niby rozwiązują zagadki dla większego dobra, ale jakoś nie przeszkadza im wykorzystywanie innych do osiągnięcia celu. Z ich winy zginął człowiek, a inny wpadł w spore tarapaty. Mimo wszystko lektura była ekscytująca i ciężko było jasno wydedukować co, kto i dlaczego. Przewidywalne nie było, przynajmniej w jakiejś części, a to się chwali!

Horses_Dreams | 2015-09-18

Ta część Marty Patton była naszą lekturą. Myślałam, że treść będzie lepsza. Czasami na prawdę nudziło, a czasami ciekawiło. Ogólnie średnia książka.

Domi2010lady | 2015-03-26
Przeczytana: 21 marca 2015

Książka równie fajna jak cała seria, wciągająca, trzymająca w lekkim napięciu - nie spodziewałam się takiego zakończenia.
Serdecznie polecam :)

Rosemarie | 2011-11-25
Przeczytana: 2009 rok

Gorsza oprawa graficzna niż wcześniej, nie zmienia to jednak faktu, że seria ta jest super.

Anna Klimek | 2017-03-17
Na półkach: Młodzieżowe, Przeczytane