Marta Patton i Kopalnia arcydzieł

Cykl: Tropiciele Złoczyńców
Wydawnictwo: Siedmioróg
sensacja, zagadka, detektyw
Enyo

Są tropicielami złoczyńców - kulturysta Filip, rudowłosy haker Patryk i ich przywódczyni, zielonooka nastolatka Marta Patton, w której obaj się podkochują. Zamiłowanie do niezwykłych przygód każe im tropić groźnych przestępców, badać magiczne zjawiska, roziązywać skomplikowane zagadki. Często ocierają się o śmiertelne zagrożenie. Tym razem Marta Patton i jej przyjaciele rozwiązują tajemnicę...

Tym razem Marta Patton i jej przyjaciele rozwiązują tajemnicę kopalni arcydzieł.

źródło opisu: [Wydawnictwo Siedmioróg, 2001]

PABLOPAN | 2012-08-03

Alex Hunter potrafi zarazić miłością do kryminałów. Wydaje się, że raz złapany bakcyl nie zamierza odpuścić do końca życia.

Julia | 2011-07-28
Na półkach: Teraz czytam, Ulubione
Przeczytana: 28 lipca 2011

Nigdy nie lubiłam czytać kryminałów, ale od kiedy przeczytałam przygody Marty Patton, Filipa i Patryka nie wiadomo dlaczego zaczęłam mieć słabość do kryminałów. Teraz pewnie do końca życia będę czytała kryminały. Ponieważ bardzo lubię tę książkę, moją oceną jest "rewelacja".

ewa | 2011-07-19
Przeczytana: 2008 rok