Chłopiec lew. Prawda

Wydawnictwo: Amber

Charlie Ashanti obrońca lwów, rozbitek cudem ocalały z morskiej katastrofy, były cyrkowiec w końcu jest bezpieczny: odnalazł porwanych rodziców. Teraz czeka ich wspólny, wytęskniony powrót do Afryki. Czy na pewno? Wraz z lwami Charlie musi wyruszyć w ostatnią misję, by odkryć prawdę o tajemniczej korporacji i zgładzić zło raz na zawsze.Oto trzeci tom fantastycznych przygód chłopca, który zna mowę kotów. Steven Spielberg zamierza przenieść je na ekran filmowy!.

Charlene | 2012-04-01

Jest swietna ksiazka!