Madouc

Wydawnictwo: Rebis
Madouc
9788371201868
Feanor

Trzeci tom trylogii "Lyonesse".Na baśniowych wyspach Elder starożytna mądrość i udręczona cnota walczą o przetrwanie z okrutnymi czarnoksięskimi mocami, którymi władają pozbawieni moralności przeciwnicy Dobra. Wśród dymu i ognia straszliwej wojny jedynie Madouc, nieustraszony młody książę, zna sekret zwycięstwa...

[Rebis, 1995]

Agnieszka_Zofia | 2014-08-11
Na półkach: 2014, Przeczytane
Przeczytana: 02 sierpnia 2014

Świetna kontynuacja tomu "Lyonesse". Trzyma w napięciu, interesująco budowane postacie i ich wzajemne powiązania napędzają historię. Choć czasem wydawała mi się przydługawa, przeciągnięta, przegadana wstawkami narratorskimi, po przeczytaniu tomu mogę śmiało stwierdzić, że każda linijka miała sens, ponieważ coś tłumaczyła, zaznaczała, stwarzała i każdy z tych elementów miał znaczenie dla akcji i ewolucji bohaterów lub będzie miał w kolejnym tomie.

Wojciech N | 2011-10-07
Przeczytana: 07 października 2011

Zdecydowanie najsłabsza część trylogii. Jedynie parę rozdziałów jest godnych uwagi, reszta to straszna nuda. Chyba że ktoś lubi czytać o humorach niesfornej księżniczki.

eska | 2012-07-27

Pozostałam wierna i maniacko zarywałam nocki. Zdania nie zmieniłam :). Cudowna i zaczarowana.

Ingvar | 2013-06-29
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam