Śmiertelna dawka

Tłumaczenie: Tadeusz Wejchert
Cykl: Nick Miller (tom 2)
Wydawnictwo: Phantom Press
Brought in Dead
tinka_27

Narkotyki są przyczyną śmierci tysięcy ludzi na całym świecie. Powodują dramat wielu rodzin. Handlarze tacy jak Max Vernon, bezwzględni w swoim dążeniu do bogactwa, są bezkarni wobec braku dowodów. O tym wszystkim wiedzą pracujący w Wydziale d/s Narkotyków Jack Brady i Nick Miller. Wiadomo też, że nie wystarczy udowodnić winy, trzeba jeszcze doprowadzić do tego, aby sprawiedliwości stało się zadość.

czytnik | 2016-06-23
Greg | 2016-03-07