Próba ognia

Tłumaczenie: Janusz Ochab
Cykl: Rich i Jade (tom 1)
Wydawnictwo: Wilga
Sure Fire
sensacja, młodzież, Janusz Ochab
rogni84

Po tragicznej śmierci matki bliźnięta Jade i Rich są zmuszone zamieszkać z nieznanym dotąd ojcem. Jednak prawdziwe problemy zaczynają się dopiero wtedy, gdy ojciec zostaje porwany, a rodzeństwo wplątane w niebezpieczną intrygę? Kto jest wrogiem, a kto przyjacielem? Czy tata jest naprawdę tym, za kogo się podaje? I kto śledzi każdy ruch Richa i Jade? Nastoletni bohaterowie, przygoda i sensacja, zawrotne tempo i niesamowite zwroty akcji!

Lola04 | 2012-04-02
Przeczytana: 02 kwietnia 2012

Porywająca opowieść na oderwanie się od rzeczywistości . Łatwa w przenoszeniu , nie zajmuje wiele miejsca . Pomaga si odprężyć i bardzo wciąga wiem z własnego doświadczenia gdyż jutro mam ważny egzamin a nie robię nic innego tylko czytam .

k_klaudiusz | 2014-02-12
Na półkach: 2014, Przeczytane
Przeczytana: 12 lutego 2014

Jak dla mnie ta książka jest zabójcza. :)
Dobrze się ją czyta. Kończąc rozdział od razu chce się czytać więcej, aby dowiedzieć się co wydarzy się dalej. Książkę jak najbardziej polecam.

GoodGhost94 | 2013-07-18
Przeczytana: 2011 rok

Moja jedyna przeczytana książka tego autora ale na pewno nie ostatnia. Książka dla młodzieży idealnie nadaje się do czytania w ' terenie ' ze względy na jej kształty. Wciągająca opowieść pełna akcji, intryg i trudnych decyzji sprawia że nie można oderwać się od czytania .. warto przeczytać i dowiedzieć się czy Jade i Rich odnajdą ojca !

hollidayss | 2014-09-24

Dobra książka, zaskakująca akcja, polecam ludziom szczególnie w nastoletnim wieku.

We_hope | 2014-03-24

Ciekawy zwrot akcji. Nie mogłam się oderwać i przeczytałam ją w niecały dzień.

Nikki xD | 2011-06-13

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

zajebisteeee :!!!!!!!!

Helena | 2016-08-16