Rok tygrysa

Tłumaczenie: Jerzy Gochnio
Cykl: Paul Chavasse (tom 2)
Wydawnictwo: Amber
Year of the tiger
Paul Chavasse, Jerzy Gochnio
Casthaluth

As brytyjskiego wywiadu, Paul Chavasse, otrzymuje kolejne zadanie: ma wywieźć potajemnie z opanowanego przez Chińczyków Tybetu profesora Hoffnera, którego odkrycia potrzebne są Zachodowi w wyścigu kosmicznym z ZSRR. Chavasse brawurowo przystępuje do dzieła, lecz wkrótce wpada w ręce Chińczyków; pułkownik Li, bystry, okrutny i podstępny, stara się go złamać torturami i obietnicami. Drugą...

Chavasse brawurowo przystępuje do dzieła, lecz wkrótce wpada w ręce Chińczyków; pułkownik Li, bystry, okrutny i podstępny, stara się go złamać torturami i obietnicami. Drugą przeszkodą jest czarująca Rosjanka Katia, gospodyni profesora Hoffnera.

Marduk | 2016-04-17
Greg | 2016-03-07