Siła strachu

The Protector
siła, strachu, morrell, david
Maciek

Inne wydania

Książka wydana również pod tytułem "Obrońca".

Cavanaugh, były komandos i szef agencji ochrony, ma strzec przed narkotykowym bosem naukowca pracującego dla rządu. Zlecenie wydaje się proste. Już nieraz podejmował się takich zadań. Ale teraz po raz pierwszy jego zręczność i wprawa mogą nie zdać się na nic. Bo po raz pierwszy walczy z wrogiem, którego nie można zabić.

Paco | 2015-03-13
Na półkach: Morrell, Przeczytane
Przeczytana: 2015 rok

Szybka jak tornado. Twarda jak stal. Zaskakująca jak silnik w BMW :) Wyłączcie telewizor. Weźcie tę książkę. Jak zaczniecie ,ciężko się będzie zatrzymać. Bardzo szybki, dobrze nasmarowany ,,morrell,, :)

Hana | 2015-12-22
Na półkach: Morrell David, Przeczytane
Przeczytana: 22 grudnia 2015

Agencja ochrony przyjmuje zlecenie.A nie powinna.Zaczyna płonąć ogień.Potem jest tylko gorzej.Działa hormon strachu.Niezwykle szybka akcja gna na złamanie karku.Polecam bardzo.

ArtP | 2016-10-08
Przeczytana: 08 października 2016

Akcja, akcja, akcja i jeszcze raz akcja. Cały czas coś się dzieje. Książka napisana bardzo plastycznie, mógłby z tego być niezły film. Kolejna książka Morella którą czyta się bardzo chętnie i przyjemnie.

babciahania | 2016-09-19

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Gdyby nie fatalne zakończenie, książka byłaby bardzo dobra. Świetnie się ją czytało ale po zakończeniu (beznadziejna poprawność polityczna gdzie mamy "kryształowych" pracowników rządowych - o święta naiwności i to w służbach specjalnych!!!) Nie prędko sięgnę po następne książki tego autora.

ro48 | 2016-04-06
Przeczytana: 06 kwietnia 2016

Pierdu... pierdu...
W latach 80-tych - zachwyt. W 90-tych - ciekawe. Teraz... o gustach się nie dyskutuje. W kinie stworzone zostały - klasy... Morrel to taka klasa "D" w literaturze, odpowiednik "D" w kinie. Jak ktoś lubi, niech czyta. Ja odpuszczam.

Robert Pisula | 2016-09-16
Przeczytana: 16 września 2016

Poznajemy byłego Komandosa i pracownika prywatnej firmy ochroniarskiej Cavanaugha . Proste zadanie na dostarczeniu klienta z punktu A do b staje się coraz trudniejsze i bardziej skomplikowane.

Dowiemy się jak można wywołać u ludziach ogromny strach.

| 2012-08-21
Przeczytana: 21 sierpnia 2012

Siła Strachu to pierwsza książka Morrella, która wpadła mi w ręce i już teraz z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że nie będzie ostatnią.
Akcja zawrotna i trzymająca w napięciu aż do ostatniej strony. Do plusów należy bezapelacyjnie znakomite opisanie każdej (bez wyjątku!) operacji- od przemyślenia strategii działania przez zakupy, dokładne wykonywanie potrzebnych przyrządów, aby w końcu ukazać ich zastosowanie oraz skuteczność. Książka nafaszerowana jest fachowymi nazwami broni, sprzętów etc.- co sprawia, że staje się bardzo autentyczna (nic dziwnego, w końcu powieść ta jest zlepkiem kilku niebezpiecznych misji, które sam autor miał okazję zasłyszeć).
Spodziewałam się troszkę innego zakończenia, ale to przez moją wyobraźnię, która nie pozwoliłaby na tak łagodne potraktowanie Prescotta.
Jedno jest pewne- od dziś inaczej będę patrzeć na taśmę klejącą.

Belesiu | 2012-03-21
Przeczytana: 21 marca 2012

No cóż - sensacja (żeby nie napisać "sensacyjka"). Sprawny warsztat Morrella zawsze się obroni i czyta się nieźle (szczególnie, że podlane kilkoma ciekawymi informacjami z życia komandosa wziętymi).
Spodziewałem się trochę więcej...

Daria | 2010-07-22

Nie mogę przez to przebrnąć. Osobiście czytało mi się bardzo ciężko. Może kiedyś będzie kolejne podejście.

Leszek | 2016-11-24
Przeczytana: 18 sierpnia 2011