Jak zdobyć łyżworolki?

Tłumaczenie: Robert Palusiński
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Zdumiewające przygody Abby Hayes". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wanda
Have wheels, will travel
KropkaPeEl

Abby chce mieć własne, nowe łyżworolki. Musi jednak na nie sama zarobić. Opiekuje się kotem sąsiadki, sprzedaje lemoniadę, zbiera drobne z chodnika. Jednak gdy tylko zdobędzie małą sumkę, wydaje ją na inne rzeczy.

Jucia58542 | 2014-07-08

Ciężka praca Abby na zarobienie na łyżworolki. I o tym w większości była ta książka. ja na miejscu Abby szybko bym się zniechęciła.

Kilmeny | 2011-04-28

Dosłownie przed chwilką przypomniała mi się ta seria, jeszcze za czasów podstawówki.. :) Pamiętam że przeczytałam każdy tom. Żadna rewelacja czy coś, ale wtedy czytało mi się bardzo przyjemnie o losach Abyy i jej całej rodzinki. ;D

Najeyra | 2013-06-29

Jako mała dziewczynka za jednym zamachem połykałam całą serię książek o Abby. Były barwne, zabawne i niesamowicie wciągające.

Quidditch01 | 2016-07-01

Bardzo fajna książka. przeczytałam całą serię :)

Korinne345 | 2012-11-23

super ekstra book