I Loved a Girl
978-83-7256-883-0
poradniki
Scarlett

Inne wydania

Książka ta została przetłumaczona na 70 języków i cieszy się ogromną popularnością wśród młodzieży całego świata. Choć Cecylia i Franciszek pochodzą z Afryki, żyją w zupełnie innej kulturze - to miłość, o którą walczą jest pragnieniem młodzieży wszystkich kontynentów... Książka Waltera Trobischa jest skierowana zwłaszcza do młodzieży przygotowującej się do chrześcijańskiego małżeństwa. Pewne...

Książka Waltera Trobischa jest skierowana zwłaszcza do młodzieży przygotowującej się do chrześcijańskiego małżeństwa. Pewne problemy z tym związane są wspólne każdemu człowiekowi na świecie. W tym przypadku, chociaż obracamy się w kręgu kultury afrykańskiej lat 50, i 60. XX wieku, to jednak możemy znaleźć odpowiedzi na pytania ważne dla młodzieży żyjącej w Polsce XXI wieku.

Na pewno okaże się cenna także dla rodziców, wychowawców i duszpasterzy, którzy tu i teraz poszukują sposobu pomocy młodym: można się wiele nauczyć!

Niusai | 2014-09-26

Ta książka jest dla mnie ważną lekturą. Jeśli ktoś zapyta, która książka miała wpływ na moje życie, odpowiem, że właśnie ta... Miałam wtedy naście lat i inaczej postrzegałam świat i miłość, ale wartości w niej umieszczone są bezcenne :)

justi | 2011-11-07

Kiedy czytałam tę książkę, jej pierwsze wydanie w Polsce, byłam pod wrażeniem, bo takich książek wówczas nie było. Dlatego dostaje tyle gwiazdek.

Karen | 2013-11-09
Przeczytana: październik 2013

Może i ocena wygórowana, ale w mym subiektywnym odczuciu w sam raz! Dla mnie to perełka - mała ale mega konkretna książeczka o jakiej przeczytaniu marzyłam od dawna! Bez owijania w bawełnę, prostym przystępnym dla każdego myślę językiem mówi o ważnych kwestiach zwłaszcza dla ludzi mlodych, o miłości, seksualności. Korespondencja która jest wciąż aktualna mimo upływy lat! :))

Grażyna | 2011-03-03
Przeczytana: 1986 rok