Przed nami miłość...

Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
83-7168-466-5
miłość, Półtawska
Scarlett

Próba ukazania właściwego wymiaru ludzkiej miłości w oparciu o naukę o człowieku Jana Pawła II. Autorka pokazuje kim jest człowiek i jakie są jego możliwości. Każdy człowiek powinien zrozumieć, że miłość nie jest losem, ale zadaniem do spełnienia i ma się stać drogą do szczęścia tu na ziemi i potem w niebie. Treści poruszone w tej pozycji mają swoje źródło w wieloletniej praktyce autorki w...

Treści poruszone w tej pozycji mają swoje źródło w wieloletniej praktyce autorki w poradni młodzieżowej i w poradni małżeńskiej. Właśnie ta praktyka pokazuje, że miłość - ta "piękna miłość" - jest możliwa, ale pod warunkiem, że człowiek postawi ją sobie za zadanie. Spełnienie obietnicy, którą niesie ze sobą miłość zależy od tego, ile wysiłku mężczyzna i kobieta włożą w konkretną realizację ich miłości. Ich miłość zależy od nich obojga!

Mairon | 2017-04-09
Na półkach: Poradniki, Religia, Przeczytane