Serce Oceanu

Heart of the sea
miłość, Irlandia, pub, piękno, bogactwo
dona

Inne wydania

Piękna, ambitna, obdarzona cudownym głosem Darcy Gallagher marzy o karierze wielkiej gwiazdy. Pewnego dnia w jej rodzinnym, irlandzkim miasteczku pojawia się przedsiębiorczy biznesmen. Zachwycony talentem Darcy postanawia pomóc jej zdobyć popularność. Wkrótce jednak oboje odkrywają coś cenniejszego niż cała sława i bogactwo tego świata...

To już koniec Irlandzkiej Trylogii! Koniec rodziny Gallagherów! Oraz koniec zaczarowanej książki ze szczyptą irlandzkiej magii!

Jak się pewnie domyślacie ostatnią z rodzeństwa Gallagherów na którą przypadnie kolejne love story jest Darcy! Piękna i ambitna, obdarzona niesamowitym głosem Darcy, która marzy o sławie i bogactwie, o dostojnym życiu i królewiczu na białym koniu, który spełni jej zachcianki i będzie robić wszystko, kiedy tylko kiwnie palcem.
„- Spałaś z nim?”
A co na to Trevor? Czy dla niego ta jakże urodziwa kobieta to tylko zabawka? Czy obdarzy ją uczuciem? Czy uwierzy w magiczną moc tego miejsca? Czy czary Carricka przestaną działać? Czy wszystko skończy się Happy Endem?

Pani Roberts zasługuje na wielkie brawa, gdyż cała trylogia bardzo mi się podobała. Ta szczypta magii i Irlandii bardzo zaintrygowała mnie i teraz mam wielką ochotę sama wybrać się do tego przepięknego kraju. „Heart of the sea” ma w sobie coś bardzo wyjątkowego, raz mam ochotę płakać, a kiedy...

Zachwycona i wciągnięta jestem w Norę Roberts pisze ciekawe, wspaniałe powieści o miłości, życiu..prawdziwych wyborach.
Piękna, niezwykła, ambitna Darcy Gallagher obdarzona cudownym głosem bardzo pragnie zostać wielką gwiazdą i śpiewać na dużej scenie.
W swoim urokliwych, pięknym miasteczku w Irlandii poznaje bogatego biznesmena.
Ale bogactwo i sława nie idą w parze, nie są aż tak cenne, ważne dla dwojga zakochanych.
Trzymała mnie w doskonałym napięciu, zaskakiwała za każdym razem jak przewracałam kartkę w książce wciągnęła mnie, poruszyła.
Przecudna, ciepła i znakomita powieść wzrusza do łez, bo to romans o miłości prawdziwej.

betina360 | 2013-12-31
Na półkach: Przeczytane, 2013, Nora Roberts
Przeczytana: 31 grudnia 2013

Magiczna i wzruszajaca ksiazka .Czasem zabawna i to wlasnie lubie czytajac ksiazki Nory.Ten jej klimat romantyzmu i wzruszen.

Edyta Zając | 2015-04-09
Przeczytana: styczeń 2015

Irlandzką trylogię pochłonęłam - wciągnęła mnie gdy spędzałam noce tuląc ząbkującego syna ;) Świetna, relaksująca pozycja, która przenosi do zupełnie innego świata. Bardzo mi się spodobała.

dona | 2014-06-13

Romantyczna i wzruszająca. Zresztą wszystkie części Irlandzkiej Trylogii są super. Polecam!

ejotek | 2013-02-25
Przeczytana: 24 lutego 2013

Poprzednia przeczytana przeze mnie książka, czyli "Los utracony" Imre Kertésza, trochę mnie zasmuciła, była ciężka pod względem przeżywanych emocji. Dlatego kiedy do wyzwania Trójka e-pik wakat został już tylko przy temacie ulubiony pisarz, postanowiłam przeczytać coś kobiecego, lekkiego i pozytywnego. Wybór padł na "Serce Oceanu" Nory Roberts (jedna z wielu ulubionych autorek, a dawno nie czytałam żadnej jej książki), gdyż spełnia ona również moje prywatne wyzwanie - przeczytanie w pierwszym kwartale roku jak największej liczby książek pożyczonych.

W maleńkim i uroczym irlandzkim miasteczku Ardmore pojawia się bogaty i kreatywny biznesmen z Nowego Jorku - Trevor. Przybył tu spełnić swoje marzenie: wybudować teatr na ziemiach, z których wywodzą się jego przodkowie. Gdy z podróży do Paryża powraca do Ardmore Darcy Gallagher, życie obojga zmienia się w magiczny czas, choć nie do końca zdają sobie z tego sprawę. Dziewczyna pracuje w pubie, który prowadzi wraz z braćmi a jej marzenia...

Marta Bilewicz | 2012-07-09
Przeczytana: 07 lipca 2012

Najsłabsza z całej trylogii, choć końcówka dorównuje pierwszej i drugiej części klimatem. Do przeczytania za jednym zamachem po dwóch poprzednich.

Agata | 2012-07-24
Na półkach: Przeczytane, 2012
Przeczytana: 10 lipca 2012

Oceniam jako najmniej wciągającą spośród trylogii, mimo to kiedy skończyłam czytac zrobiło mi się smutno, że opuszczam rodzinę Gallagherów.

Aneta | 2015-04-26

magiczna,wesola i romantyczna ksiazka,ktora czyta sie bardzo szybko.polecam

Kolejna wciągająca książka Nory Roberts.Polecam.