Ekran Mistrza Podziemi

Tłumaczenie: Marcin Kowalczyk
Seria: Forgotten Realms
Wydawnictwo: ISA
Dungeon Master's Screen

Zza tego czteroczęściowego ekranu możesz kontrolować wszelkie wydarzenia kampanii w świecie ZAPOMNIANYCH KRAIN. Tą nieocenioną pomoc do gry zdobią wspaniałe, nowe ilustracje, a zawiera ona kluczowe tabele z Podręcznika Gracza, Przewodnika MISTRZA PODZIEMI oraz Opisu świata ZAPOMNIANYCH KRAIN. Ekran Mistrza Podziemi pomoże ci również strzec notatek, rzutów kością oraz innych niespodzianek przed oczami graczy. W środku znajdziesz 32-stronicową broszurkę wypełnioną tabelami spotkań losowych dla lochów poziomów od 1. do 20., a także spotkań w dziczy dla ponad 30 kombinacji klimatu i terenu.

Andrev01 | 2013-12-12
Nefariel | 2013-04-07