Zuzanna

Susanna
83-7180-746-5
Norman
agasta

Atrakcyjna, bogata, opromieniona sławą modelka - tyle wie o niej świat. Tymczasem życie Zuzanny Hawke naznaczone jest udręką, spotęgowaną nieuleczalną chorobą męża. Po jego śmierci młoda wdowa poświęca się opiece nad chorymi na AIDS i kiedy wydaje się już, że odnalazła spokój ducha, nadchodzi kolejna próba. Anonimowy list przypomina o wciąż nie zabliźnionych ranach z dzieciństwa, przywołuje koszmary, od których Zuzanna daremnie próbowała uciec...

aleczka | 2014-02-13
Na półkach: Przeczytane, Oddane

Liczba problemów (i psychopatów!) przypadająca na główną bohaterkę poraża! Przygnębiająca ksiażka.. chociaż styl H.Norman jak zwykle wciągający.

Zuzanna | 2012-11-01

Książkę wybrałam jedynie ze względu na tytuł. Nawet nie czytałam streszczenia na okładce. I bardzo się z tego cieszę. Weszłam w fabułę bardzo szybko i z każdym kolejnym odkryciem przez autorkę jej doświadczeń życiowych byłam coraz bardziej przejęta. I wątek romantyczny nie był cukierkowy, tylko taki akurat. Z jednej strony się zbulwersowałam z drugiej zachwyciłam i tak już zostało, że kiedy pomyślę o tytule, który wywarł na mnie najsilniejsze wrażenie, to właśnie Zuzanna pierwsza pojawia się przed moimi oczami.

Agnieszka | 2013-11-05
Na półkach: Przeczytane, Norman
Przeczytana: 31 października 2013

Jak dla mnie książka rewelacyjna! Super się czytało.. Kolejna lektura H. Norman mnie nie zawiodła. Na pewno sięgnę po resztę jej książek! "Zuzanna" tajemnicza, czasami gdzieś wydawała mi się dziwna.. Nie dłużyła mi się jak inne lektury tej autorki..Polecam

Halina | 2014-08-01
Na półkach: Przeczytane, Obyczajowe