Zostań moim bohaterem

Okładka książki Zostań moim bohaterem Linda Kage
Okładka książki Zostań moim bohaterem
Linda Kage Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Forbidden Men (tom 3) Seria: Niezwykłe Zagraniczne literatura obyczajowa, romans
Forbidden Men (tom 3)
2024-05-02
2014-08-25
Anna Zaborowska-Cinciała
Ciąża 18+ Romans i erotyka

. Jak dotąd najlepsza z tej serii moim zdaniem , chociaż pozostałym 2 które czytałam nie mam nic do zarzucenia , ale ta część mnie kupiła totalnie . Patrick , główny bohater to on sprawił że pokochałam te historie. Czekam na dalsze części z tej serii .

„Zostań moim bohaterem” to dość specyficzna książka. Nie da się zaprzeczyć, że jest to fikcja literacka i nie każde wydarzenie w niej zawarte musi mieć swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Już pierwsza scena jest dość osobliwa: nastoletni Patrick, za sprawą wiedźmy, której wybił okno będzie miał wizję, zobaczy w niej miłość swojego życia. Bratnią duszę.
Tyle, że pełnoletni Pick nadal nie spotkał na swojej drodze Tej Jedynej, na domiar złego jego przyjaciółka nazwała swoje dziecko imieniem syna, którego miał mu urodzić Dzwoneczek…

Patrick nie miał lekkiej przeszłości, ale to zawsze na nim każdy mógł polegać. Aktualnie łączy ze sobą dwa etaty, po powrocie do domu zajmuje się Julianem, dla którego jest jedynym kochającym rodzicem. W końcu los będzie dl niego łaskawy. Na jego horyzoncie pojawi się słońce.

Evę znacie już z pierwszej części. Nie wzbudzała we mnie ciepłych odczuć. Zarozumiała, cwana, pewna siebie blondynka, niestroniąca od alkoholu, imprez stanie się samotną matką. Jej postać przeszła ogromną przemianę. Może nie straciła swojego ognia, dalej plecie to, co ślina na język przyniesie nie bacząc na konsekwencje, ale dzięki pewnemu wytatuowanemu mężczyźnie, z jego wsparciem odkryje prawdziwą siebie. Jej wszystkie obawy będą bezpodstawne, a moment przyjścia na świat córki rozwieje wszelkie burzowe chmury nad jej głową.

Przepadłam.

„Cena pocałunku” to historia, którą czytałam parokrotnie.
„Do pani profesor” mimo abstrakcyjnych momentów urzekła mnie.
„Zostań moim bohaterem” spełniła marzenie- bo objęcie patronatem trzeciej książki serii, którą się kocha właśnie tym jest.

W tej historii znajdziecie niejedną idiotyczną scenę, będziecie czuć złość, smutek… ale będzie tez radość, ukojenie; długa, kręta, wyboista droga do odnalezienia siebie. W moim odczuciu Linga Kage podołała i stworzyła pełną emocji piękną historię o niezłomnym uczuciu między dwójką młodych, pokiereszowanych ludzi.

Pochylicie się bliżej nad kreacją Patricka. Nie skłamie, jeśli powiem, ze go pokochałam. Jego serce było wielkie, gotowe na miłość, której nie doświadczył. Jego wygląd i przeszłość go nie definiowały. A osoba tak doświadczona jak Eva MUSIAŁA trafić na mężczyznę tak dobrego jak Pick. Uzupełniali się idealnie.

Kocham, polecam, pewnie wrócę nie raz, nie dwa.

Tyle, że...

Nieprawdziwa ale ciepła. Czytasz z bananem na buzi a kończysz z nutka nostalgii i żalu, że w prawdziwym życiu nie spotkasz Eve, Pick'a, Reese, Masona.... Co się porobiło z nami, że gdy czytasz o takich ludziach wiesz, że to niemożliwe. Ech, szkoda....

• Czekam na tłumaczenie!
  • ☑ Książki 2014
  • Szukane
  • Serie
  • Samotny rodzic

Dodaj cytat z książki Zostań moim bohaterem