Jesteś moim grzechem

Tytuł : Jesteś moim grzechem
Autor : Joanna Black
Data wydania : 03.04.2024r.
#współpracareklamowa
#współpracabarterowa
#współpracarecenzencka

Opis e-booka :
Weronika miała wszystko. Starszego o dwanaście lat mężczyznę, urodę i dobrą pracę. Jedno spotkanie z przypadkowym chłopakiem przekreśliło jej plany na przyszłość. Znalazła się u wrót piekła, oko w oko z diabłem. Czy znajdzie w sobie siłę, by przetrwać?
Gabriel po zdradzie i zniknięciu narzeczonej, obiecał sobie, że zwiąże się tylko z dziewicą. By zapomnieć o dawnej miłości, decyduje się poślubić dziewczynę, która od lat o niego zabiegała. Niewinna i czysta Melisa przynosi spokój jego mrocznej duszy.
Sytuacja komplikuje się jednak tuż przed ceremonią. Na jaw wychodzą tajemnice Melisy, które już na zawsze odwrócą bieg wydarzeń.
Jesteś moim grzechem to przejmująca historia o sile miłości i pożądania.

"Poczułam, jak moje serce przyspiesza. Oczy intensywnie zapiekły. Zdawałam sobie sprawę, że z nikim innym nie poczuję już czegoś podobnego, że nikomu
nie dam się dotknąć. Nie mogłam się już karać, rozmyślać o tym,
czy to nie za szybko i czy powinniśmy. Może właśnie tak ?chciał los?
Rozłączyć nas, żebyśmy oboje zrozumieli, że ta miłość przetrwa wszystko?
Najsilniejszą z prób mieliśmy już za sobą. Mogłobyć już tylko lepiej.?"

Przejmująca historia o prawdziwej miłości, która przerwa wszystko. O jedynym pożądaniu, które tli się za każdym razem i z każdym wspomnieniem.
O zazdrości i nienawiści, które przysłaniają zdrowy rozsądek.
Granica między miłością a nienawiścią jest bardzo cieniutka i szybko można ją przekroczyć.
Trauma, gwałt, intryga, miłość, pożądanie.
"Jesteś moim grzechem" kryje w sobie wiele emocji. Dobrze wykreowani bohaterowie. Lekkie pióro autorki.
Świetna fabuła. Historia przy której nie da się przejść obojętnie, bo przyciąga wzrok najpierw okładką a później tytułem.
Droga autorko, dziękuję Ci za zaufanie i możliwość recenzji e-booka. Mam nadzieję, że kiedyś ukaże się na papierze.
Gorąco polecam.
#książkoweimpresje

Tytuł : Jesteś moim grzechem
Autor : Joanna Black
Data wydania : 03.04.2024r.
#współpracareklamowa
#współpracabarterowa
#współpracarecenzencka

Opis e-booka :

❗️Recenzja❗️

Dosłownie jakieś pięć minut temu, skończyłam czytać. Emocje jeszcze świeże.

To jedna z tych pozycji, gdzie jest szybko, konkretnie i na temat.
Autorka "przywaliła" z grubej rury.
Słuchajcie, tyle emocji i to tak mocnych, w tak krótkim czasie.

Historia, rozwinęła się bardzo szybko. Momentami miałam niedosyt. Czuję, że nasza Twórczyni mogła trochę bardziej rozwinąć niektóre wątki.
Najwidoczniej czuła to jednak inaczej 😉.

Brutalna gra w, którą została wplątana bohaterka - przeraża. Myślę, że każda kobieta jest bardzo wyczulona na tego typu krzywdę.
Mamy tu na szczęście wykreowaną bardzo odważną babkę, nie poddaje się tak łatwo.

Książka, która pokazuje dwulicowość człowieka, dążenie do celu po trupach i jak to pozory mogą mylić.

Jak to w życiu bywa, oprócz tych mamiących są i omamieni.
Tu zwrócę uwagę na męską postać. Gabriel mimo, że imię miał anielskie to jego postawa już nieco mniej. Postać wzbudzająca we mnie mieszane uczucia. Myślę, że w tym aspekcie spokojnie mogłam się zgodzić z odczuciami Weroniki.

Gdybyście mieli ochotę na dobrą rozrywkę i przyjemny wieczór to sięgnijcie po tytuł "Jesteś moim grzechem".

O ile jesteście fanami pikanterii i nie boicie się mocniejszych scen to śmiało sięgajcie po tę historię.

Współpraca reklamowa @jblack.autorka

Książka zwierciadłem duszy.

❗️Recenzja❗️

Dosłownie jakieś pięć minut temu, skończyłam czytać. Emocje jeszcze świeże.

To jedna z tych pozycji, gdzie jest szybko, konkretnie i na temat.
Autorka "przywaliła" z grubej rury.
Słuchajcie, tyle emocji i to tak mocnych, w tak krótkim czasie.

Jesteś moim grzechem" to opowieść o pożądaniu, zdradzie, i tajemnicach, która wciąga czytelnika od pierwszych stron. Autorka prowadzi nas przez labirynt emocji, ukazując skomplikowane relacje między głównymi bohaterami, Weroniką i Gabrielem.

Fabuła jest pełna napięcia i nieprzewidywalnych zwrotów akcji, co trzyma czytelnika w napięciu do samego końca. Narkotyki stanowią istotny element narracji, wpływając na losy głównej bohaterki i prowadząc ją na niebezpieczne ścieżki.

Jednym z głównych atutów książki jest zdolność autorki do kreowania realistycznych postaci, których emocje i dylematy są bardzo autentyczne. Weronika i Gabriel to bohaterowie, z którymi czytelnik może się utożsamić, choć ich wybory czasem budzą kontrowersje i skrajne emocje.

Jednakże, trzeba zaznaczyć, że książka zawiera wiele ekstremalnych scen, w tym opisy ostrego seksu i używania narkotyków, co może nie być odpowiednie dla wszystkich czytelników. Mimo to, dla osób poszukujących wciągającej historii o miłości, pożądaniu i tragedii, "Jesteś moim grzechem" może stanowić emocjonującą lekturę.

Podsumowując, "Jesteś moim grzechem" to książka, która porusza trudne tematy i skłania do refleksji nad naturą ludzkich emocji i relacji międzyludzkich. Choć czasem wstrząsająca, to jednak pozostawia ślad w sercu czytelnika po zakończeniu lektury.

✨ Recenzja
Kiedy zobaczyłam okładkę tej historii, po prostu wiedziałam, że ta opowieść będzie dobra, ale nie przypuszczałam, że aż tak! "Jesteś moim grzechem" to niezwykle poruszająca opowieść o sile miłości i pożądania, która wkracza w mroczne zakamarki ludzkiej duszy, zadając pytania o granice lojalności i uczciwości w obliczu namiętności.
Weronika miała wszystko, o czym mogła marzyć: starszego o dwanaście lat mężczyznę, piękną urodę i stabilną pracę. Jednak jedno spotkanie z przypadkowym mężczyzną postawiło ją w obliczu nieznanych dotąd wyzwań. Z dala od spokojnego życia, Weronika znalazła się u wrót piekła, stojąc oko w oko z diabłem. Czy znajdzie w sobie siłę, by przetrwać?
Gabriel, po bolesnej zdradzie i zniknięciu narzeczonej, przysiągł sobie, że zwiąże się tylko z dziewicą. W obliczu utraty dawnego uczucia, decyduje się poślubić dziewczynę, która od lat bezskutecznie zabiegała o jego względy. Niewinna i czysta Melisa wydaje się być dla niego aniołem zbawienia, przynosząc mu spokój w mrocznych zakamarkach jego duszy.
Jednakże tuż przed ceremonią ślubną, sytuacja komplikuje się. Tajemnice, które skrywa Melisa, wychodzą na jaw, zmieniając na zawsze bieg wydarzeń. Czy miłość Gabriela i Melisy przetrwa próbę ognia, czy też zostanie zniszczona przez zdradę i ukryte tajemnice?
Takie debiuty uwielbiam czytać, i mogę tylko pogratulować autorce - fantastycznej historii! Początek tej opowieści jest dość drastyczny, ale istotny dla całej fabuły. Zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej 18+.
Historia w jakimś stopniu odbiega od typowych standardowych utartych schematów. Główni bohaterowie zostali zmanipulowani i oszukani jednocześnie. Bardzo wiarygodna historia o intrydze, ludzkiej głupocie i zazdrości, ale także o gorącym i namiętnym uczuciu, które staje do walki ze wszystkimi przeciwnościami losu.
Od pierwszych stron ta historia chwyta w swoje macki i nie puszcza do końca. Pochłonęłam ją w jeden wieczór, a raczej noc. Ostatnio mam tendencję do niewysypiania się ;-)
Joanna Black buduje napięcie i tworzy atmosferę w książce zarówno opisami sytuacyjnymi, które są idealne. Nie ma ich za dużo czy za mało, jest ich w sam raz, jak i samymi dialogami, które są proste i głębokie jednocześnie.
Czytając tę historię można poczuć pełen wachlarz emocji, uczuć i odczuć. Od intensywnych uczuć po pragnienia i romantyczne uniesienia, a także dramatyczne wydarzenia. A to wszystko przeplata spisek i zdrada, ból i udręka zarówno fizyczna jak i psychiczna.
Na bohaterów można się po złościć, można im kibicować i współczuć. To co przeżyła Weronika to piekło na ziemi. Momentami wstrzymywałam oddech, bałam się, że historia pójdzie nie w tym kierunku co trzeba. Jednak moje obawy nie były słuszne.
Autorka pokazała:
miłość, która musiała się zmierzyć z ludzką bezwzględnością i bezdusznością
miłość cierpliwą i prawdziwą
miłość namiętną i pikantną
miłość, która powstanie nawet z gruzów
Wszystko było czuć w każdym geście, myśli i słowach naszych głównych bohaterów Weroniki i Gabriela. Chemia między nimi unosiła się niczym mgła i otulała ich na każdym kroku.
Jest to też historia Melisy, której nie da się lubić. Jest to bardzo złożona postać, która oscyluje między dwoma skrajnościami - anioła i diabła. Z jednej strony niewinna i czysta dusza, pełna dobroci i miłości, która pragnie miłości i dobra dla innych. Z drugiej strony to bezwzględna manipulantka gotowa na wszystko, by osiągnąć swoje cele. Jej postać jest pełna sprzeczności i tajemnic, co sprawia, że i ona przyciąga uwagę.

Podsumowując: "Jesteś moim grzechem" to lektura, która z pewnością poruszy serca czytelników. Autorka zgrabnie balansuje między romantycznymi uniesieniami a dramatycznymi wydarzeniami, tworząc opowieść o miłości, zdradzie i przeznaczeniu. Mimo że historia czasami wdziera się w mroczne zakamarki ludzkiej natury, to jednak przeplata ją również światło nadziei i prawdziwej miłości. Zdecydowanie polecam tę książkę wszystkim miłośnikom literatury obyczajowej i romansu, którzy szukają czegoś więcej…

✨ Recenzja
Weronika miała wszystko, o czym...

Szczerze to po przeczytaniu opisu i pochlebnych opinii myślałam że dostanę taki mały dark romans, w którym kłębi się od emocji. Niestety książka jest napisana tragicznie i noelogicznie..
Mamy przeyślenia ponad 34 letniego zapatrzonego w siebie egoisty, który teraz chce dziewice ale pragnie zamoczyć w byłej. Jedyny plus za intrygę resztą woła o pomstę do nieba, te moje 4gwiazdki to i tak na wyrost.

🌹🖤 RECENZJA 🖤🌹

Kochani dziś przychodzę do was z e-bookiem „Jesteś moim grzechem”.
Jest to debiut autorki i muszę przyznać, że bardzo udany. Książka jest zdecydowanie dla czytelników 18+ 🔞 ze względu na mocne brutalne sceny i przemoc seksualną w niej zawartą. Jeśli jesteście zbyt wrażliwi, to zastanówcie się, zanim po nią sięgniecie.
Książkę czyta się szybko i z wielką ciekawością. Od samego początku byłam, ciekawa historii Weroniki jak do końca potoczą się jej losy.
W tej powieści nie zabraknie emocji, pożądania, mocnych i brutalnych scen, porwania, miłości, intryg, tajemnic, zdrady, różnicy wieku co bardzo uwielbiam oraz bólu i cierpienia.

Weronika jest w związku ze starszym od siebie o dwanaście lat Gabrielem. Miała, wszystko jednak jedno spotkanie z nieznajomym chłopakiem zmieniło wszystko w jej życiu. Trafiła do piekła, z którego nie ma ucieczki. Gabriel zraniony i zdradzony próbuje ułożyć sobie życie z przeciwieństwem swojej narzeczonej z czystą i niewinną dziewicą Melisą, która zabiega o niego od dawna.
Czy Gabriel zwiąże się z Melisą?
Jakie tajemnice skrywa dziewczyna?
Czy miłość Gabriela do Weroniki okaże się silna?
Czy Weronika przetrwa koszmar, w którym się znalazła?
Jak się zakończy ich historia?

Weronika pomimo to, co ją spotkało, strasznego ma w sobie dużą siłę i wolę walki, by przetrwać i chronić bliską dla siebie osobę kosztem siebie, i to bardzo mi się w niej podobało. Od samego początku jej kibicowałam. Natomiast Gabriel postać, która chwilami tak mnie, denerwowała i miałam ochotę, nim wstrząsnąć, żeby w końcu wskoczył na dobre tory i już myślałam, że nigdy to się nie wydarzy.

Piekło, które przeżyła, Weronika z rąk swojego oprawcy było nie do opisania, aż momentami miałam ciarki na całym ciele i zamykałam na chwilę oczy, ponieważ bałam się tego, co dalej się wydarzy.
Jednak stanowczo dominowało tu silne pożądanie między bohaterami, po których aż robiło się gorąco. 😈🔥
Kilka razy byłam w dużym szoku, co tu się działo, ale i też łezka kręciła mi się w oku i byłam, wzruszona jak przeczytacie, na pewno będziecie wiedzieć, o jaki moment chodzi. 🥹

Autorka pokazuje, nam tutaj co człowiek może zrobić drugiemu człowiekowi, żeby osiągnąć, swój zamierzony cel często kosztem innych niewinnych osób i jak możemy wyrządzić komuś wielką krzywdę, a tym samym zrujnować całe życie nieodwracalne.

Polecam wam sięgnąć po tego e-booka, jeśli lubicie dobre debiuty i mocną fabułę. ❤️
⭐ 9 /10

Dziękuję autorce za możliwość recenzji

🌹🖤 RECENZJA 🖤🌹

Kochani dziś przychodzę do was z e-bookiem „Jesteś moim grzechem”.
Książkę czyta się szybko i z wielką...

To książka o porwaniu, intrydze, a także gorącym uczuciu i pożądaniu 🖤

"Dla niej chciałem zniszczyć cały świat, a tymczasem zburzyłem ten, który spokojnie dzieliliśmy."

Jest to historia o dwójce ludzi, którym świat nie sprzyjał, choć byli dla siebie stworzeni.

Weronika to piękna i młoda dziewczyna. Jest w szczęśliwym związku ze starszym o 12 lat Gabrielem. Kiedy na koncercie przez chwilę zostaje sama, jej życie zmienia się diametralnie. Zostaje zgwałcona przez Sama, a Gabriel uważa, że go zdradziła i nie udziela jej pomocy. W tym momencie rozpoczyna się jej koszmar.

Gabriel kocha Werę, ale gdy widzi ją na filmiku z innym mężczyzną nie myśli racjonalnie i emocje biorą nad nim górę, dlatego wierzy w to, co widzi, czyli zdradę ukochanej kobiety. Po jakimś czasie próbuje ułożyć sobie życie z Melisą, ponieważ uważa, że ta go nigdy nie zdradzi w przeciwieństwie do byłej dziewczyny.

Czy Weronika powróci do normalnego życia bez strachu, że Sam powróci? Czy Sam da jej odejść? Czy Gabriel naprawdę kocha Melisę? I czy pozna prawdę o tamtym koszmarnym wieczorze?

Książka zaczyna się spicy scenami, po czym od razu wkracza w koszmar Wery. Krzywda, jaką sprawiał jej Sam jest dość brutalnie opisana, dlatego książki nie powinni czytać niepełnoletni 🔞

Historia Weroniki i Gabriela jest gorąca, czuć ogarniające ich pożądanie. Dzieli ich 12 lat, ale nie widać tak bardzo motywu age gap. Brakowało mi także więcej emocji i myśli w ich wydaniu, żeby wczuć się w ich postaci, ale to pożądanie w końcu jest na miejscu nr 1 w tej historii!

Weronikę polubiłam za jej siłę, za to Gabriel momentami (dość częstymi) po prostu mnie wkurzał! Miałam ochotę potrząsnąć nim, żeby w końcu zrozumiał, co się wokół niego dzieje.

Jednym z motywów jest porwanie i gwałt, co zostało dość obrazowo opisane. To wszystko, co przeżyła Wera jest straszne, ale przede wszystkim najgorszy jest powód. Powrót do rzeczywistości jest trudny, dlatego korzysta z pomocy terapeuty. Dlatego pamiętajcie, kiedy nie radzicie sobie sami, zgłoście się po pomoc 💜

Historię czyta się szybko, w sam raz na dłuższy wieczór. Chętnie przeczytałabym rozbudowaną wersję tej opowieści, bo pomysł jest dobry. Może, gdy książka zostanie wydana w papierowej wersji?

"Nie mogłem dłużej oszukiwać samego siebie. Z wdzięczności za bycie obok i życzliwości chciałem ulepić coś na kształt prawdziwego uczucia. Nie szło mi najlepiej. Może dlatego, że ten rodzaj miłości, zdarzył się tylko raz?"

Dziękuję autorce za możliwość zrecenzowania i czekam na więcej!

To książka o porwaniu, intrydze, a także gorącym uczuciu i pożądaniu 🖤

Jak na debiut ? Dobra.

Jak na debiut ? Dobra.

Weronika jest od 4 lat w szczęśliwym związku ze sporo starszym mężczyzną, Gabrielem. Niestety jedna impreza zmienia życie dziewczyny w piekło. W tym czasie, Gabriel po ujrzeniu pewnych zdjęć i filmów jest wściekły i wiąże się z Melisą, kobietą, która od dawna za nim chodzi. Dziewczyna wydaje się być totalnym przeciwieństwem Wery - spokojna, grzeczna i w dodatku dziewica. Ale czy to jest jej prawdziwe oblicze? A może skrywa jakąś tajemnicę.

Książka zaczyna się od razu z przytupem. Mamy pikantne, rozpalające zmysły sceny uniesień. Jest naprawdę gorąco, by dosłownie parę stron dalej wpaść w wir mrocznych i brutalnych scen. Autorka ma niesamowitą fantazję. Ja lubię mroczne książki, ale tu momentami miałam ciarki na ciele. Nie mogłam przestać czytać. Ta historia jest tak świetna, że aż ciężko mi pisać recenzję, żeby nie spojlerować.
Autorka wszystko bardzo dobrze przemyślała. Nie ma zbędnych opisów, jest dynamika i mnóstwo przeróżnych emocji.

Oprócz mrocznych i brutalnych scen znajdziemy także walkę Weroniki o samą siebie, swoją wolność i szczęście. O ile w ogóle można być szczęśliwym po takich przeżyciach. Dziewczyna jest niezwykle silna i zaradna. Mimo młodego wieku myśli racjonalnie i nie ulega za łatwo. Autorka bardzo dobrze ją wykreowała. Wczułam się w jej postać, a także emocje jakie nią targały.

Gabriel za to był z jednej strony wkurzający. Niby sporo starszy, a zachował się jak obrażone dziecko. Potem wreszcie budzi się z letargu 😅 Miałam ochotę nim nie raz potrząsnąć, żeby potem mu kibicować.

Styl autorki jest bardzo przyjemny. Książę pochłonęłam w 1 dzień 😱🙊 Co prawda jest krótka, ale styl autorki przyczynił się do mojego tempa czytania. Świetna robota, szczególnie, że jest to debiut. Czytając w ogóle tego nie czułam.

W powieści "Jesteś moim grzechem" autorstwa J. Black możemy odnaleźć interesujący pomysł na fabułę, który niestety nie został w pełni wykorzystany przez autorkę. Choć książka była słabo napisana, nie można zaprzeczyć, że Black stworzyła fascynującą historię, która mogłaby przyciągnąć czytelników, gdyby została bardziej rozbudowana.

Fabuła książki skupia się na głębokich emocjach i skomplikowanych relacjach między głównymi bohaterami oraz mrocznych, drastycznych i traumatycznych przeżyciach głównej bohaterki. Co w połączeniu z tajemniczym tłem sprawia, że ta historia ma potencjał. Niestety, słaba jakość pisania i brak głębi w kreowaniu postaci sprawiają, że czytelnik może mieć trudności z zaangażowaniem się w historię.

Książka ma 239 stron, osobiście uważam,że autorka śmiało mogłaby zrobić z niej dylogie.

Mimo tych mankamentów, warto docenić kreatywność autorki i pomysłowość w tworzeniu fabuły. Jeśli lubisz książki z elementami romansu i tajemnicy, "Jesteś moim grzechem" może być interesującą lekturą. Jednakże, jeśli oczekujesz wysokiej jakości literatury, być może lepiej poszukać innych pozycji.

Fabuła książki skupia się na głębokich...

• Beenar
  • Na półce Legimi
  • 00Banda
  • Rok 2024
  • MAC

Dodaj cytat z książki Jesteś moim grzechem