Każde życie jest cudem

Okładka książki Każde życie jest cudem Zbigniew Kaliszuk
Okładka książki Każde życie jest cudem
Zbigniew Kaliszuk Wydawnictwo: Grupa Proelio reportaż
reportaż
Grupa Proelio
2023-11-30
2023-11-30
aborcja ciąża niepełnosprawność świadectwa miłość nadzieja życie cud prawdziwe historie

Okładka książki Laboratorium miłości. Tom 2: Po ślubie Michał Chorosiński, Dominika Figurska, Szymon Grzelak, Zbigniew Kaliszuk, Ksawery Knotz, Ireneusz Krosny, Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Adam Woronowicz, Krzysztof Ziemiec, Tomasz Zubilewicz
Laboratorium m... Michał Chorosiński,...
Okładka książki Laboratorium miłości. Tom 1: Przed ślubem Marek Drzewiecki, Szymon Grzelak, Katarzyna Jarosz, Tomasz Jarosz, Zbigniew Kaliszuk, Beata Mądra, Marcin Mądry, Radosław Pazura, Jacek Pulikowski, Adam Szustak OP
Laboratorium m... Marek Drzewiecki, S...

Książkę pochłania się w całości. Piękne i autentyczne historie ludzi, którzy wybrali miłość. Mimo strachu, trudu, często braku zrozumienia, pokazali swoją siłę i piękno człowieczeństwa. Ponadto, autor przedstawił wiele merytorycznych argumentów za ochroną życia człowieka od poczęcia. Serdecznie polecam!

Książka pod tytułem Każde  życie jest cudem  autorstwa, Władysława Kaliszuka zawiera 32 historie,  których  napisało życie.  Każda z nich jest zupełnie inna, lecz to co, je łączy, to bezgraniczna  miłość do  dziecka, często jeszcze nienarodzone i bezgraniczne oddanie się Bogu. Po usłyszeniu diagnozy lekarskiej świat rodziców zmienia się diametralnie. Często stoją oni na rozdrożu, miotają się myślami. Jak będzie wyglądało ich  dalsze życie.    Jednak silna wiara w Boga i bezgranicznie powierzenie się mu, bardzo pomaga przetrwać trudne chwile. Tylko trzeba mu zaufać, a on doda siły do dalszego działania.  Przeczytanie tej publikacji, sprawiło, że w mojej pamięci odtworzyłem sobie obraz moich rodziców gdy dowiedzieli się, że choruje na dziecięce porażenie mózgowe. Było im strasznie ciężko, chociaż tego nie pamiętam, bo miałem, dwa lata jednak mogę, domyślać co przeżywali. Dodatkowo jeszcze uświadomiłem sobie po przeczytaniu tej książki. Bóg przygotowuje dla każdego  z nas zadanie do wykonania. A dla mnie dał, niepełnosprawność bym jeszcze bardzo docenił życie, ludzi wokół siebie i to, co potrafię zrobić samodzielnie. Książkę natomiast kieruje do małżonków, którzy dowiedzieli się o straszniej diagnozie ich przyszłego dziecka. Wszystkim zwolennikom aborcji by zobaczyli, że każde życie jest darem od Boga, a diagnoza lekarska nie zawsze oznacza wyrok. A także osobom niepełnosprawnym, którzy przeżywają różnego rodzaju, kryzysy i rozterki. Niech ta publikacja doda im siły do dalszego działania.  Jestem bardzo zadowolony z tej książki.

• Literatura faktu
  • Zainteresowany

Dodaj cytat z książki Każde życie jest cudem