Yes, we can! Powołani, by świadczyć

Wydawnictwo: Fronda

Yes, We Can! Powołani by świadczyć Muzycy, aktorzy, olimpijczycy, dziennikarze, szefowie znanych instytucji i zwykli licealiści. Bohaterowie pierwszych stron gazet i tytani cichej pracy. Oprócz młodego wieku, łączy ich odwaga głoszenia wiary. „Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu. Dawanie świadectwa wiary może być fascynującą przygodą.” Uwaga! Po lekturze tej...

Yes, We Can! Powołani by świadczyć

Uwaga! Po lekturze tej książki możesz zapragnąć nawrócić całe swoje otoczenie.

źródło opisu: http://wydawnictwofronda.pl/ksiazki/yes-we-can

źródło okładki: http://wydawnictwofronda.pl/ksiazki/yes-we-can

Alek | 2016-07-07
Przeczytana: 07 lipca 2016

Ta książka bardo mi się podobała. Płynie z niej dużo radości i optymizmu. Poprzez konkretne historie pokazuje jak Bóg potrafi niesamowicie działać w ludzkim życiu i jak piękne oraz radosne może być kroczenie przez życie wspólne z Nim.
Umacnia w wierze, dodaje odwagi do tego aby się jej nie wstydzić przed otoczeniem.
Książka napisana jest z okazji ŚDM, ale sądzę, że odnajdzie się w niej każdy bez względu na wiek

renka | 2017-11-23
Na półkach: Przeczytane, Religijne, 2017
Przeczytana: 23 listopada 2017

Dobra pozycja! Wielki szacunek dla wszystkich rozmówców Z. Kaliszuka. Mimo, że jedne wywiady czytało mi się lepiej inne ciężej, nie zmienia to wcale faktu, że wszystkie były bardzo wartościowe. Jestem pełna uznania dla ich mądrości życiowej, działalności i pasji, którą się dzielą z innymi. To prawdziwi świadkowie Chrystusa.

dobrerecenzje | 2016-07-20
Przeczytana: 20 lipca 2016

Autor tej książki to Ambasador tegorocznych Światowych Dni Młodzieży. Na kolejnych kartach tej książki starał się przedstawić sylwetki osób, których świadectwa bez przerwy inspirują, zaś na samym końcu autor opisał siebie.

Ta książka to świadectwa bycia blisko Boga i konkretne wskazówki jak zostać świętym. To historie fascynujących i radykalnych nawróceń, jak np. Marcina Mroczka, Marcina Kwaśnego, czy wielu innych znanych i kochanych osób, ze świata seriali, dziennikarstwa, czy ze świata muzyki.

Bohaterowie tej książki to swego rodzaju herosi, choć są zupełnie zwykłymi osobami. Mają swoje wątpliwości, słabości, lęki lub przechodzą kryzysy wiary.

Autor jest przekonany, że lektura ta zainspiruje Cię drogi czytelniku, do tego abyś odpowiedział bądź odpowiedziała na głos Boga.
Dążenie bowiem do świętości i dawanie świadectwa nie jest przeznaczone tylko dla wybranych, ale do tego jesteśmy przecież powołani wszyscy. Nieważne czy jest się znanym aktorem, muzykiem, olimpijczykiem, czy...

evi | 2016-09-19
Przeczytana: 25 września 2016