Broken Puck

Okładka książki Broken Puck L. Ann, Claire Marta
Okładka książki Broken Puck
L. AnnClaire Marta Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: Red Creek Ravens (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Red Creek Ravens (tom 2)
Kindle Edition
2023-08-15
2023-08-15
Romans Hokej High school Dark Dark Romans Sport Bully

Okładka książki Filthy Puck L. Ann, Claire Marta
Filthy Puck L. Ann, Claire Mart...

Na półkach: , , , , , , , , , , , , ,

Ah... KOCHAM. UWIELBIAM! W tej części odwraca się sytuacja i to głównie Bayley musi zmierzyć się z rzeczywistością. Okropny brat, okropna matka. Rush wyjeżdża. Dziewczyna czuję się samotna, zagubiona, wręcz zdesperowana. Na jaw wychodzi jeden sekret, który powoduje, że jeszcze bardziej nie wie jak ma sobie poradzić z całą sytuacją. Jaki? Musicie przeczytać sami :)

Mega podobały mi się sceny między Rushem a Bayley. Podobało mi się to, jak oboje się zachowywali i jak Bayley momentami wiodła prym. A sceny z nożem?! 🥵🥵🥵🥵

Odjęłam jeden punkt za to, że niestety autorka nie opisała kilku scen, na które liczyłam po tym jak rozwijała się akcja. A wierzcie mi, pod koniec oczy nie nadążały z czytaniem bo nie mogłam się doczekać, aby dowiedzieć się co nastąpi za chwilę.
Historia bardzo dobrze poprowadzona, nie gubiłam się czytając. Wszystko następowało we właściwym czasie. Byłam zaskoczona zwrotem akcji, miałam mega wybuch adrenaliny podczas czytania 😄Teraz czekam na duet Seven!

Jak dla mnie MOCNE 9/10. Niewiele zabrakło to 10. 🔥

Wątki: