Święta z celebrytą

M.B. Morgan Wydawnictwo: Dlaczemu literatura obyczajowa, romans
Dlaczemu
2023-12-01
2023-12-01

Tym razem autorka zdecydowała się rzucić trochę światła na historię drugiej z trzepniętych przyjaciółek. Marcelina pozostaje w pełnym miłości i ognia związku, więc Kaśka nie może jej być przecież dłużna. Gosia pokazuje nam jej drugie oblicze, te delikatniejsze, z sercem poharatanym przez przeszłość.
Mamy więc możliwość zajrzeć trochę do wnętrza drugiej z przyjaciółek. A poznawać je będziemy w świątecznym anturażu Dolomitów. Jak wiadomo jedna strona Kaśki jest szalona, więc nie obejdzie się bez szumu, krzyków i sercowych rozterek. Zwłaszcza, że dziewczyna zostanie w tej dolomickiej chatce zamknięta z nikim innym, jak z drugim Milewiczem. To co wiadomo na pewno to, że z niego też niezłe ziółko. Z połączenia takich charakterów na tak małej przestrzeni może powstać jedynie coś wybuchowego. Już w poprzednich książkach zdążyliśmy trochę poznać relacje jakie łączyły Kaśkę z Krzyśkiem, ale jakoś nic poza dobrą zabawą z tego nie wychodziło. Jednak jak wiadomo dwoje ludzi zamkniętych na małej przestrzeni to pierwszy krok do budowania relacji. A tego wspólnego czasu będą trochę mieli, dzięki kwarantannie na którą trafiają. Schemat troszkę będzie przypominał cebulkę. Kaśka po kolei będzie zdejmować warstwy i otwierać się na uczucia jakimi może obdarzyć ją tylko jedna osoba.
Bardzo sympatyczna historia. Mimo czytanie jej już prawie, że wiosną byłam w stanie wkręcić się w ten świąteczny klimat. Było zabawnie, cieplutko, w sam raz do czytania pod kocykiem z kubkiem ciepłej herbatki. Polecam zapoznać się i to nie tylko z tą książką, ale i z całą serią, która ma bardzo fajny, wielkomiejski styl.

Mamy więc możliwość zajrzeć trochę do wnętrza drugiej z przyjaciółek. A...

🔥🔥🔥RECENZJA 🔥🔥🔥

Kaśka po śmierci męża nie szczególnie przepada za świętami. A w tym roku jeszcze bardziej, gdyż jej przyjaciółka Marcelina nie będzie mogła jej towarzyszyć spędzając święta ze swoim mężem. Święta w domu rodzinnym i matka, która ciągle pyta kiedy w końcu znajdzie sobie męża przyprawiają ją o ból głowy. I to właśnie telefon od Marceliny powoduję że Kaśka zaczyna cieszyć się wizją nadchodzących świąt. Marcelina proponuję jej spędzenie świąt oraz sylwestra w ich klimatycznym domku w Dolomitach. Na co kobieta zgadza się, zwłaszcza że mają spędzić je we trójkę. Po przylocie Kaśka zostaje wytypowana do testu na covid. Już pierwszego dnia spędzają miło czas w swoim towarzystwie. Niestety wszytko co dobre szybko się kończy. Drugiego dnia w domku zjawia się nie kto inny jak Krzysztof - mężczyzna, którego Kaśka unikała jak ognia po ich wspólnej nocy na ślubie Marceliny. A telefon z sanepidu informujący że ma poddać się kwarantannie i spędzić święta tylko w towarzystwie Krzysztofa zwiastują nadchodząca katastrofę 😄😃

Oj co to będą za święta 😉 będą sypały się zarówno pioruny jak i iskry, które rozpalą do czerwoności. Jak wspomniałam na początku uwielbiam książki w klimacie zarówno zimowym jak i świątecznym i z ogromną przyjemnością sięgnęłam po ,,Święta z celebrytą". Po poprzedniej części byłam strasznie ciekawa jak potoczą się losy bohaterów. No i nie zawiodłam się. Książka napisana jest bardzo lekkim I przyjemnym stylem, który nie pozwala się oderwać od książki. Zaczęłam ją wczoraj z myślą że przeczytam kilka stron I dokończę dzisiaj. Ależ ja byłam naiwna 🤣😅 Bo to oczywiste że zarwałam dla niej noc😊 @m.b_morgan zakończenie zarówno tej części jak i całego cyklu to miód na moje serce. Dosłownie zakochałam się w tych książkach 😊😘
Za egzemplarz do recenzji bardzo dziękuję wydawnictwu @_dlaczemu oraz autorce @m.b_morgan 😘

🔥🔥🔥RECENZJA 🔥🔥🔥

[Reklama] M.B. Morgan

Marcelina i Daniel przeżyli niemałe zawirowania w swojej relacji. Większe i mniejsze burze, które były testem dla ich uczucia. Teraz przyszła pora na brata Daniela, Krzysztofa, oraz przyjaciółkę Marceliny, Kaśkę. Tych dwoje też coś połączyło, mimo iż absolutnie żadnego planu nie było.
Kaśka i Krzysiek to para wybuchowa. Nieprzewidywalna w podejmowanych decyzjach. Oboje sympatyczni, oboje interesujący ale troszkę pigubieni. I ja to w pełni rozumiałam. A tu, w zimowej scenerii, w okolicach Świąt Bożego Narodzenia przyjdzie tej dwójce spędzić ze sobą kwarantannę covidową. Będziemy bacznie obserwować przebieg wydarzeń i te wszystkie starcia. Gdzie gołym okiem widać, że potrzebują siebie nawzajem. Ale czy jest im pisana wspólna przyszłość?
Cudnie było znów powrócić do bohaterów, których polubiłam. Niezwykle sympatyczne postacie dostarczyły mi ogrom emocji i pozytywnych wrażeń. Fajnie, że bohaterowie poprzednich części i tutaj mieli sporą rolę. Ta czwórka pasowała do siebie idealnie. Ale tutaj dostaliśmy także tornado i ogromny znak zapytania o finał tych wydarzeń. Aaa, miałam taki moment, kiedy najchętniej wpadłabym do nich i powiedziała do słuchu. Frustracja wysokiego szczebla była, heheh.
Szkoda mi tylko jednego - że ta książka była tak krótka. W porównaniu z poprzedniczkami aż się prosiło rozwinąć fabułę. Z przyjemnością prześledziłabym kolejne wydarzenia z ich udziałem. Cudni byli.

Polecam

[Reklama] M.B. Morgan

Kaśka i Krzysiek to para wybuchowa. Nieprzewidywalna w...

🌲 "Święta z celebrytą" autorstwa M.B. Morgan to klimatyczny romans obyczajowy z nutką pikanterii, przy którym naprawdę można się zrelaksować.

🌲 Kaśka dostaje od swojej najlepszej przyjaciółki Marceliny i jej męża Daniela zaproszenie do Włoch na święta i sylwestra. Kobieta przyjeżdża na miejsce, jednak przypadek sprawia, że brat Daniela Krzysiek również się tam pojawia. Tych dwoje ma swoją historię, a za sobą kilka namiętnych nocy. Jakby tego było mało Kaśka i Krzysiek zostają razem zamknięci na kwarantannie, i będą zmuszeni spędzić święta sami.

Jak to się dla nich skończy?
Czy Kaśka i Krzysiek będą w stanie się porozumieć?
Czu Kaśka da się ponieść uczuciu?
Czy Krzysiek będzie gotowy, aby zawalczyć o miłość?

🌲 Historię Marceliny i Daniela mogliśmy poznać w książkach "Celebryta" oraz "Powrót celebryty". Jednak ta część opowiada historię Kaśki, która jest najlepszą przyjaciółką Marceliny. Cieszę się, że autorka zdecydowała się na napisanie tej powieści, ponieważ Kaśka naprawdę zasługiwała na osobną historię, a do tego byłam niezwykle ciekawa, czy po stracie ukochanego męża w końcu odnajdzie szczęście.
W tej książce Kaśka pokazała swoje prawdziwe oblicze. Oblicze kobiety, która chce być kochana, ale skrywa się za maską obojętności ze strachu przed zranieniem.
Również Krzysiek pokazał swoją wrażliwą stronę i pomimo komplikacji w ich relacji był w stanie zawalczyć o kobietę którą pokochał.
Fajnie było również spotkać Marcelinę i Daniela, oraz zobaczyć co u nich słychać.
Czytałam wszystkie książki autorki i za każdym razem jej styl pisania mnie zachwyca. Autorka stworzyła klimatyczną historię przy której można zapomnieć o wszystkich problemach.
Ta książka to taka wisienka na torcie i wspaniałe zakończenie historii Marceliny, Daniela, Kaśki i Krzyśka.

Jeśli macie ochotę na pikantny romans w zimowym klimacie to gorąco was zachęcam do sięgnięcia po tą pozycję.

📚M.B.Morgan "Święta z celebrytą"
📖Wyd. @dlaczemu

Kaśka stara się zająć swoim życiem uczuciowym i zapomnieć o Krzyśku, lecz to wcale nie jest takie łatwe. Kiedy dzwoni do niej Marcelina z propozycją spędzenia Świąt Bożego Narodzenia we Włoszech ta zgadza się pod warunkiem, że nie będzie tam Krzyśka. Kiedy dolatuje na miejsce okazuje, się, że nie dość, że niespodziewanie się on pojawia to jeszcze muszą razem odbyć kwarantannę z powodu koronawirusa.
Jak skończy się pobyt tej dwójki razem w zamknięciu ?
Kochani to już ostatnia część serii o słynnym Celebrycie i powiem wam, że aż łezka się kręci w oku, że to już koniec. Po skończeniu drugiej części byłam ogromnie niecierpliwa, ponieważ autorka zostawiła nas z takim zaskoczeniem, że aż we mnie zawrzało. Nie mogłam się doczekać jak to wszystko się potoczy i czy słynny drugi Milewicz skradnie serce Kaśki.
Główna bohaterka to pokręcona kobieta, która przed innymi pokazuje, że jest szalona i szczęśliwa i niczego się nie boi, lecz w środku to krucha i skromna kobieta, która pragnie stabilizacji i miłości. Kiedy zostaje sam na sam z Krzyśkiem nie wie co ma robić . Nie chcę po raz kolejny żeby skończyło się tylko numerkiem i złamanym sercem.
Krzysiek jest to mężczyzna, który od jakiegoś czasu zaczął myśleć o Kaśce na poważnie i to właśnie próbuje naprawić. Chce pokazać jej, że dla niej może się zmienić i ustatkować. Robi wszystko aby mu zaufała. Jestem ciekawa czy ten Milewicz także skradnie wasze serducha, bo mnie oczywiście okręcił sobie wokół palca. Ale za to uwielbiam właśnie bohaterów, których tworzy autorka.
Oczywiście Morgan nie mogła tej sielanki zostawić na długo, ponieważ zrobiła małe bum w postaci dwóch nieprzewidzianych osób na tym wyjeździe. Tego oczywiście wam nie zdradzę ale uśmiałam się bardzo i przy okazji także na denerwowałam. Bardzo mi się podobała cała ta akcja i to jak to wszystko się skończyło. Ogromnie też dziękuję za to, że było też coś o poprzednich bohaterach i to jaką zrobili niespodziankę czytelnikom .Gorąco polecam, ponieważ rozgrzeje was w te chłodne wieczory. ❤️

📚M.B.Morgan "Święta z celebrytą"
📖Wyd. @dlaczemu

Drewniany dom, ogień z kominka w środku, śnieg za oknem.
Zdecydowanie brzmi to jak przepis na bardzo klimatyczne święta. W końcu to najbardziej magiczny i wyjątkowy okres w roku.

Kasia planowała tak spędzić święta i to wcale nie w romantyczny sposób, a z przyjaciółką. Wyszło jednak tak, że miała spędzić je z mężczyzną, którego planowała już więcej nie widzieć na oczy.

Znani z poprzednich części bohaterów powracają w nowych, tym razem świątecznych przygodach. Ciekawe, emocjonalne życiowe perypetie.

Drewniany dom, ogień z kominka w środku, śnieg za oknem.

🍷W tym roku święta Kaśki mają wyglądać inaczej. Ma je spędzić z Marceliną i Danielem. Mimo wcześniejszych obaw jednak się na nie cieszy. Niestety na lotnisku musi zrobić test na COVID i po czasie się dowiaduje, że jest pozytywny. A tym samym dostaje kwarantanne wraz z Krzyśkiem. Nie jest to sytuacja, o której marzyła, ale musi ją jakoś znieść. Święta w towarzystwie Krzyśka będą nie lada wyzwaniem dla niej... Czy znów będą się kłócić, czy jednak się coś zmieni???

🍷Uwielbiam tych dwoje. Książkę przeczytałam w chwilę. Tak mnie wciągła.
I nie dało się od niej oderwać, choć na chwilę. Kaśka to zwariowana dziewczyna. Po śmierci męża nie ułożyła sobie życia. Trafiała na nieodpowiednich mężczyzn. Zaś Krzysiek to mężczyzna przystojny i bardzo seksowny. Między tą dwójką czuć mega
chemię i przyciąganie. A teraz muszą spędzić ze sobą dziesięciodniową kwarantanne. Wiele się między nimi zmieni,aleczy na dobre... Historia ta jest cudowna. Ciesze, się, że autorka nie zapomniała o Kasi. Bardzo jej kibicowałam. Bo i ona zasługuje na szczęście po tym, co przeżyła. Łezka się w oku kręci, że to już koniec historii tych bohaterów. W tej części również jest wzmianka o Marcelinie i Danielu. Polubiłam tę serię. I kiedyś jeszcze do niej wrócę. A kto nie czytał polecam.

Kaśka zostaje zaproszona na święta do dawno niewidzianej przyjaciółki Marceliny w domu we Włoszech. Niestety los postanowił pokrzyżować im plany i dziewczyna musi spędzić Boże Narodzenia z mężczyzną, którego wolałaby już nigdy więcej nie zobaczeć.

"Święta z Celebrytą" to już trzecie spotkanie z Marceliną, Kasią oraz Milewiczami i niestety ostatnie. Tym razem autorka postanowiła poświęcić czas zwariowanej Kaśce, co uważam, że było świetnym pomysłem. Dziewczyna ma swój charakterek, co tylko czyni ją wyjątkową i potrafi zaskoczyć nawet swoich najbliższych. W tej części możemy ją poznać także z nieco innej perspektywy, niż wcześniej. Wcale nie jest taka pewna siebie jak by się mogło wydawać. Za jej twardą skorupą tak naprawdę kryje się wrażliwa kobieta, która cierpi i marzy o prawdziwej miłości, jednak obawia się kolejnego rozczarowania. Autorka sprawiła, że jeszcze bardziej polubiłam bohaterów i miałam ochotę ich wyściskać, ale również niekiedy nimi potrząsnąć. To co dla mnie było oczywiste, dla nich sprawiało problemy i wątpliwości.
Ta historia pokazuje, że na każdego z nas gdzieś czeka prawdziwa miłość, warto na nią poczekać, nawet jeżeli przysprawia nam ból i cierpienie. Po burzy zawsze wychodzi słońce i będzie już tylko lepiej, w końcu szczęście uśmiechnie się do każdego i dlatego warto w nie wierzyć, ta powieść jest tego dowodem.
"Święta z Celebrytą" wywołuje wiele emocji, ale także i uśmiech. Świąteczna katastrofa i przekomażanie się bohaterów każdemu poprawi nastrój. W tej części mimo, że akcja dzieje się we Włoszech to mało jej odczujemy, skończyło się zwiedzanie, za to wprowadza w świąteczny nastrój i wyjątkowy klimat. Ta historia jest doskonała, idealna na jeden wieczór i zdecydowanie warto ją poznać. Serdecznie polecam!

Aż wstyd przyznać, ale to moja pierwsza, w tym sezonie, świąteczna książka. Bardzo fajny klimat , ciekawa historia, za oknem śnieg , w domu choinka, czego chcieć więcej? No, oczywiście przystojnych facetów, intrygi i gorącego uczucia. To wszystko znalazłam w tej powieści.
Kasia Malec tym razem nie cieszyła się z nadchodzących świąt. Od pewnego czasu, od śmierci jej męża, nie potrafi się z nich radować , a rodzina jeszcze bardziej utrudnia jej te chwile. Dlatego z przyjemnością przyjęła propozycję od Marceliny wyjazdu do Włoch, w Dolomity. Miała tylko nadzieję, że przyjaciółka nie zaprosiła też swojego szwagra.
Krzysztof Milewicz był znanym restauratorem, kucharzem i celebrytą . Dużo podróżował, próbował ułożyć sobie życie, ale tylko jedna kobieta mogłaby zatrzymać tą bezsensowną gonitwę.
Los lubi zaskakiwać. Pozytywny wynik covidowy, domek w górach, irytujący i prowokujący mężczyzna i mnóstwo wspólnych wspomnień. Co z tego wyniknie?

Uwaga, możliwy spojler do poprzednich części.

Ta książka to Kolejna część od @m.b_morgan, która jest kontynuacją losów przyjaciółki Marceliny i Daniela, Kaśki.

Zbliżają się święta i Państwo Milewicz zapraszają do swojej górskiej villi w włoskich Dolomitach, Katarzynę Malec. Dziewczyna przyjmuje ich propozycję, ponieważ nie cierpi robić przedświątecznych sprawunków i biesiadować z irytującą rodzinką. Do tego tkwi w specyficznym układzie/ związku z Filipem. Zdecydowanie zmiana otoczenia dobrze jej zrobi.
Po dotarciu na miejsce okazuje się, że ma pozytywny wynik testu na COVID i zostaje uziemiona w posiadłości Milewiczow. Na szczęście nie jest zdana tylko na swoje towarzystwo 😁 Jej kompanem w niedoli, zostaje brat Daniela, Krzysiek. Ta para zna się już z poprzednich części i zdradzę Wam, że zaiskrzyło już wcześniej między nimi. Niestety zawsze ich drogi się rozchodziły, było mnóstwo niedomówień, brak chęci, kompromisów.
Jak będzie tym razem, gdy ta dwójka zostanie „skazana” na swoje towarzystwo?

Świetna świąteczna komedia, przy której uśmiejecie się do łez. Kaśka ma cięty język i nie zamierza ułatwiać życia Krzyśkowi. Do tego Państwo Milewicz zaskoczą wszystkich w najmniej oczekiwanym momencie. Pojawią się nowe postacie, które wszystko dodatkowo skomplikują.
No będzie się działo.

Powieść idealna na okres świąteczno - noworoczny. Wpasowuje się w klimat i przenosi czytelnika w zimowe Dolomity. Bawi do ostatnich stron, ukazuje skomplikowane relacje damsko - męskie oraz siłę prawdziwej przyjaźni.

Współpraca: @_dlaczemu @m.b_morgan

Uwaga, możliwy spojler do poprzednich części.

• Dysk
  • Kindle
  • 52 książki (2023)
  • Polscy autorzy

Dodaj cytat z książki Święta z celebrytą