Big Pharma i mroczne tajemnice medycyny

Okładka książki Big Pharma i mroczne tajemnice medycyny Chris Klinsky
Okładka książki Big Pharma i mroczne tajemnice medycyny
Chris Klinsky Wydawnictwo: Wydawnictwo św. Tomasza z Akwinu popularnonaukowa
popularnonaukowa
Wydawnictwo św. Tomasza z Akwinu
2023-11-21
2023-11-21
big pharma klinsky chris leki mafia medycyna leczenie spisek NWO oszustwo

Teoretycznie powinnam ją ocenić wyżej, bo porusza ważne tematy związane z moją ukochaną dziedziną nauki: medycyną.
Ale... ogromny minus za to, że autor nie ma odwagi pisać pod nazwiskiem.
Początek książki obiecujący, bo pokazuje manipulacje koncernów farmaceutycznych (polecam książkę "Skutek uboczny śmierć"-napisaną przez człowieka z firmy farmaceutycznej),które na naszym zdrowiu zbijają fortuny i są gotowe płacić nawet gigantyczne odszkodowania za nielegalne praktyki, bo i tak "wychodzą na swoje".
Ale... kolejny ogromny minus, za drugą część książki, która jest po prostu przedstawianiem osobistych poglądów tajemniczego autora na temat: aborcji, in vitro, eutanazji i innych dylematów moralnych współczesnego świata.
Nie polecam tej książki, bo jeśli ktoś bierze się za poważne tematy, to nie powinien robić tego jako przysłowiowy NN i na dodatek oddawać czytelnikowi dzieło tak niespójne.

Ale... ogromny minus za to, że autor nie ma odwagi pisać pod nazwiskiem.

Z czystym sumieniem daję 10. I zaskakujące, że ludzi nie dziwi jak to możliwe, że medycyna tak bardzo "poszła do przodu" a coraz więcej chorych wokół... Szkoda jedynie tych lekarzy, którym rzeczywiście dobro pacjenta leży na sercu, bo zaczynają być niestety mniejszością. W głównych mediach fakty się przemilcza ale są oficjalne dane: np. IFLA podała, że po szprycy na wirusa celebrytę ilość zgonów wśród dzieci uszczypniętych wzrosła 54 razy (co daje 5400%) w stosunku do dzieci, których nie szczypano. I na tym zakończę...

Książka warta polecenia, opisuje całą masę faktów dotyczących branży medycznej, które dla części osób będą szokujące.

• Nie ma ebooka
  • Buy