Tylko ciebie chcę

Cykl: Plotkara (tom 6)
Wydawnictwo: Amber
You're the One That I Want
DafNe

Witajcie w Nowym Jorku, na Manhattanie, w jego najelegantszej części – Upper East Side, gdzie moi przyjaciele i ja mieszkamy w bajecznych apartamentach i chodzimy do ekskluzywnych szkół.
Skoro sprawa przyjęcia do college’u jest już za nami, nadszedł czas, żeby skupić się na czymś równie ważnym: naszym życiu miłosnym!

źródło opisu: Wydawnictwo Amber, 2005

źródło okładki: www.wydawnictwoamber.pl

nadzieja1925 | 2014-01-13
Przeczytana: 13 stycznia 2014

Tym razem dowiadujemy się, kto dostanie się do jakiego college. Pomimo, że B jest taka świetna chyba nie dostanie się do Yale. S zwiedza collega i spotyka pełno miłości swego życia. N stara się zniechęcić trenerki do siebie, żeby wynagrodzić to B, ale chyba coś mu się nie udaje. V i D mieszkają razem. J marzy, aby zostać modelką i chyba jej się to uda. A poza tym mnóstwo zabawnych i w końcu rozwiązanych rzeczy czekać będzie na nas w tej książce.

Książka jak zawsze super! Nie mogę doczekać się następnej części!!!

Ivy | 2013-03-19
Przeczytana: 19 marca 2013

Mam po prostu słabość na punkcie tych książek, ale z przykrością stwierdzam, że bardziej spodobał mi się serial, jednak niektóre postacie są dużo ciekawsze np. Vanessa, dziewczyna goląca sobie głowę, jednak chłopaków ( Nate'a i Chucka) wolę w serialu. Jakoś ciągle jarający Nate mi się nie podoba. Tak samo jest z Chuckiem.

Ela | 2014-12-21
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 20 grudnia 2014

Lubię podglądać życie tych bogatych dzieciaków! Jaką opinię napisać przy przeczytanym szóstym już tomie? Skoro zaszłam tak daleko to chyba najlepszy dowód, że seria przypadła mi do gustu.
Powtórzę dlaczego: jest lekka, łatwa w odbiorze, a akcja i fabuła dość ciekawa by przykuć uwagę. Wszystko to składa się na dobre czytadło, a wiadomo, że i takiej lektury nam trzeba.

LifeOnMars | 2016-05-14
Przeczytana: 14 maja 2016

"Zawsze myślała, że ksylofon to tylko zabawka dla dzieci, wymyślona po to, by jakieś słowo w angielskim zaczynało sie na 'x' ". To zdanie jest chyba najlepszym podsumowaniem Plotkary...

Fakt, że przeczytałam kolejną już część znaczy, że wciąga i to baaardzo ;)

weroni-kika | 2015-11-30
Przeczytana: 30 listopada 2015

W serialu Chuck i Blair, byli moją ulubioną parą. W książce, nie zapowiada się na to, żeby byli razem. Czy Dan jest Plotkarą? Jak na razie, nie można powiedzieć, że nie. Sama "Plotkara" jest mało istotna w życiu naszych bohaterów, ale mam nadzieję, że to się zmieni. "Plotkara", nie jest zbyt wymagającą lekturą, ale jak to określił Daniel Pennac, w swoich dziesięciu prawach, czytenik ma prawo do czytania byle czego. Ja właśnie korzystam z tego prawa ;).

isabelle142 | 2014-05-11
Przeczytana: 11 maja 2014

Jedna z lepszych części jak do tej pory. A może po prostu przestałam się łudzić, że osiągnie choć w przybliżeniu poziom serialu? Impreza urodzinowa Vanessy wymiata! Tak mnie diabelstwo wciąg(nę)ło, że zamiast się uczyć to 'romansowałam' z Plotkarą...

Natalia | 2013-01-04

Kolejna już część, którą czyta się z zaciekawieniem i z taką lekkością. Po przeczytaniu tylu części książka dalej mnie ciekawi i dalej czekam na kolejne plotki ze świata Blair, Sereny, Nate, Dana i Chucka.

Karola | 2014-11-16
Przeczytana: 16 listopada 2014

Zdecydowanie najlepsza część "Plotkary". To tylko 150 stron a tak dużo rzeczy się wydarzyło. D i V zamieszkali razem, ale nowa współlokatorka trochę namieszała w ich życiu. S zaszalała ze swoimi romansami. B ma siostrzyczkę! I co dziwne naprawdę się o nią troszczy. Och, nie mogę oczywiście pominąć że miłość jej i N rozkwitła. Nareszcie zrobili to, na co tak długo czekali ;) J dzięki S rozpoczęła karierę modelki. A jej brat został piosenkarzem. Jeżeli chcecie się dokładnie dowiedzieć co, jak i gdzie się wydarzyło, przeczytajcie tą książkę, bo naprawdę warto.

Rudzianna | 2013-02-18
Na półkach: Przeczytane, Młodzieżowe
Przeczytana: 18 lutego 2013

Nadszedł czas, gdy nasze plany i marzenia muszą zmierzyć się z rzeczywistością. Czyje legną w gruzach w czasie otwierania listów z decyzjami o przyjęciach do collegów a kto zdobędzie coś, o czym nawet nie śnił?
Czy zawsze chcieć to znaczy móc?
Czy prawdziwa miłość broni się sama?

Część o przełomowych wydarzeniach w życiu jej bohaterów.Momentami zaskakująca więc czyta się naprawdę ciekawie.

Wiedźminka | 2012-01-24
Przeczytana: 24 stycznia 2012

Czyżby B zrobiła w końcu "to" z N ?
Czy mała J zostanie wielką modelką i kopią S ?
Czy S złamie jeszcze wiele męskich serc ?
Czy z C wyrośnie coś ludzkiego ?
Czy V i D będą razem na dobre i złe ?